Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan leírás, vagy teszt,...

Van olyan leírás, vagy teszt, ami a valóságot nagyon jól bemutatja olyan szempontból, hogy el tudjam dönteni az alapján, hogy mennyire (kb. hány %-ban) vagyok introvertált ill. exrtovertált?

Figyelt kérdés

okt. 7. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Aha. Önismeretnek hívják.
okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Magyarországon.
okt. 7. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


parancsolj

okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3:

Köszönöm!

Nem mondanám, hogy nem okozott gondot kitölteni, pl.:


"Az összetett és újszerű ötletek jobban érdeklik az egyszerű és egyértelmű ötleteknél."

Erre azért nehéz válaszolni, mert a legzseniálisabb ötletek egyszerűek.


"Előnyben részesíti az érzékenységet a teljes őszinteséggel szemben."

Szerintem a kettő együttese a nyerő, nem szembenállóak.


"Jobban kedveli a magányos hobbikat vagy tevékenységeket, mint a csoportosakat."

Mindkettőre lenne igényem, de attól függ, mi az, és a csoporttagoktól.


"Általában jobban szeretsz társaságban lenni, mint egyedül."

Kb. u.a., mint előző válasz.


"A barátai életvidám és társaságkedvelő személyként jellemeznék Önt."

Nincsenek...


"Vonzzák a kreatív önkifejezés különböző formái, mint például az írás."

Az írás pont nem, de vannak, amik igen, és vannak, amik nem.


Ezek után, nem tudom, mennyire valósághű az eredmény...

okt. 7. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Arra en is nehezen tudok az ötletes kerdesre.


Pl egyszeru főzésreceptek erdekelnek, de pl érdekelnének bonyolultabb feladatok meloban mint tökfejként csak gépelni.

okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kommented alapján baromira túlkomplikáltad a válaszokat.


"Előnyben részesíti az érzékenységet a teljes őszinteséggel szemben."


Szerintem a kettő együttese a nyerő, nem szembenállóak."

Magyarul: nem értek egyet, nagyon nem értek egyet.


"Jobban kedveli a magányos hobbikat vagy tevékenységeket, mint a csoportosakat."


Mindkettőre lenne igényem, de attól függ, mi az, és a csoporttagoktól."

Semleges, mert mert mindkettőt akarod.


"Általában jobban szeretsz társaságban lenni, mint egyedül."


Kb. u.a., mint előző válasz."

Semleges, mert igenis meg nem is.


"A barátai életvidám és társaságkedvelő személyként jellemeznék Önt."


Nincsenek..."

Semlegestől a nem értek egyetbe ide minden belefér.


"Vonzzák a kreatív önkifejezés különböző formái, mint például az írás."


Az írás pont nem, de vannak, amik igen, és vannak, amik nem."

Az írás csak egy példa volt, de itt lehet akármi amit szeretsz ilyet attól még hogy nincs leírva, szóval valamelyik egyetértesz csúszka kell.


Kicsit zavart érzek az erőben, ez az egyik legegyszerűbb teszt, neked mégis gondot okozott. Ez lényegében egy igen, nem, nem tudom/tartozkodom teszt.

Egyébként mi lett az eredményed?

okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Előnyben részesíti az érzékenységet a teljes őszinteséggel szemben."



* Szerintem a kettő együttese a nyerő, nem szembenállóak."


Magyarul: nem értek egyet, nagyon nem értek egyet.


* Márhogy mire vonatkozik az egyet nem értésed? Vagy ez szerinted a válaszom?

Szerintem mindkettő hiba,az érzékenység őszinteség nélkül (szentimentalizmus), és az őszinteség érzékenység nélkül (átgázoló tank).



"Jobban kedveli a magányos hobbikat vagy tevékenységeket, mint a csoportosakat."



Mindkettőre lenne igényem, de attól függ, mi az, és a csoporttagoktól."


Semleges, mert mert mindkettőt akarod.


* Vannak fokozatok is, hogy időben hány %-ban.



"Általában jobban szeretsz társaságban lenni, mint egyedül."



Kb. u.a., mint előző válasz."


Semleges, mert igenis meg nem is.


* U.a.



"A barátai életvidám és társaságkedvelő személyként jellemeznék Önt."



Nincsenek..."


Semlegestől a nem értek egyetbe ide minden belefér.


* Na, legalább ebben egyetértesz, hogy ez így megválaszolhatatlan.



"Vonzzák a kreatív önkifejezés különböző formái, mint például az írás."



Az írás pont nem, de vannak, amik igen, és vannak, amik nem."


Az írás csak egy példa volt, de itt lehet akármi amit szeretsz ilyet attól még hogy nincs leírva, szóval valamelyik egyetértesz csúszka kell.


*Az állítás nem igaz, mivel vannak olyanok is, amik nem vonzanak. Nem a valóságot tükrözi az egyetértek szélső kör pipálása.


Kicsit zavart érzek az erőben, ez az egyik legegyszerűbb teszt, neked mégis gondot okozott. Ez lényegében egy igen, nem, nem tudom/tartozkodom teszt.


* Kissé zavart okoz a teszt "erejében", pl. hogy túl általánosan, átfogóan kérdez rá dolgokra, amikre nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni, mivel tovább kéne bontani, és ott jelenik meg az igen, és a nem külön. Valamint többször is rákérdez kb ugyanarra, más megfogalmazásokban, meg leginkább olyanok a kérdések, hogy én hogyan látom magamat, vagyis már feltételez valamilyen szintű önismeretet. De online ezt nyilván máshogy nem lehet. Persze tanultam is belőle, nem szoktam ilyeneket töltögetni.


Egyébként mi lett az eredményed?


*Én összevetném még más teszttel is, mert az lenne a jó, ha ugyanaz jönne ki.

okt. 8. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Vesd össze más tesztekkel, de akkor is nagyon túlgondolod szerintem. Meg túlbonyolítod a választ feleslegesen. Értem én, hogy neked a válaszod összetettebb. De néha a kevesebb több, egyszerűsítsd le. Igen, nem, semleges. Mindent le lehet egyszerűsíteni. :) Nem kötekedni akarok félre ne értsd.

Amúgy az eredménynél az érdekelt, hogy introvertáltnak vagy extrovertáltnak hozott ki?

okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kihez képest gondolom túl? Bizonyára magadhoz képest. El lehet bagatelizálni, hogy valamit úgy kb-ra beklikkelek, de sok helyen még kb-ra sem megy. Ekkor az eredmény megbízhatósága is nyilván kérdéses.

Nem tudok más tesztet, úgyhogy egyelőre nem tudom összevetni, de ha tud valaki még, ne kíméljen.


Introvertált.


És neked?

okt. 8. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:

A teszthez képest értettem. Ott volt egy állítás és egy csúszka, hogy egyetértek vele vagy nem, vagy semleges. Az állítás az volt, hogy xy, viszont neked nem xy hanem x és y, ez alapján nem értesz egyet azzal a leírt állítással, mert szerinted összetettebb. A kérdésnél viszont nem számít, hogy milyen más válaszod van erre, hanem hogy ott konkrétan azzal értesz-e egyet. Érted mire gondolok? Ez nem elbagatelizálás.


Viszont te azt írtad ugye, hogy szerinted ez nem elég mély, elfogadom, megértem hogy te egy olyant kerestél, amely mélyebbre ás. Nem tudom, hogy létezik-e ennyire mély online teszt, talán ha chatGPvel csinálsz egy ilyen tesztet.



A teszt szerint introvertált, de ismerem magam annyira, hogy tudom, hogy introvertált-extrovertált vagyok. Helyzettől és emberektől függ.

okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!