Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számos Hölgy miért teszi...

Számos Hölgy miért teszi tönkre párkapcsolatát azzal, hogy összejön egy Úriemberrel, az elején kedves, jófej vele, aztán fejébe veszi hogy meg akarja változtatni és sárkánnyá lesz?

Figyelt kérdés

Egy idő után pedig megsértődik és elhagyja, megcsalja ha ebben az Úriember nem partner mert neki nem fér bele az életébe olyan mértékű változás amit a Hölgy szeretne.


Én személy szerint már az ismerkedéskor beszélgetek, kérdezek sokat és figyelek, felmérem hogy milyen a másik és ha nem felel meg nekem akkor korrekten lezárom. Nekem se hiányzik egy csunya szakítás, másiknak se akarok rosszat okozni ezzel.


ma 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem normális ha összecsiszolódik a ket fél egymáshoz. Önmagában a változással nincsen baj. Az ha úgy akarod formálni, hogy neked jó legyen azzal van.

De ha pl. megtesztek néha olyat a másikért amit amúgy nem tennétek mert komfortzónán kívűl esik vagy nem csináltad nem megszokott szerintem az még jót is tesz a másiknak. Persze itt is jó ha kölcsönös és mindig tudtok róla beszélni meg ne ráerőltetés legyen a lényeg.

ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Meg attól még, hogy valaki Úriember ez nagyon keveset foglal magába a másikról. Például ha nem tud lelazulni azzal lehetnek gondok. De peldául az exem az elején nagyon felvette ezt a modort és én imádtam ebből levetkőztetni. Attól még ugyanúgy beengedett maga előtt mást vagy úgy szólt idegenekhez ez a szép jónapot miben tudnék magának segíteni és azzal a mélyített hangjával :D. De előttem meg mert nevetni csipkelődni és nem ezt a felvett úriembert mutatta
ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Engem is meg akarnak nőként változtatni. Persze miben másban, mint a szexben. Hiába mondom, hogy nem, megy a pofavágás meg a durca.
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En senkit nem akarok megváltoztatni ugy szeretem ahogy van, mégis bajuk lehet ezzel, mert mennek tovább keresnek mást.

Bezzeg akiknek meg semmi nem jo sehogy nem jo, azok felé meg megy a megfelelési görcsük, és kaparnak.

ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!