Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 44 éves férfi hogy csinálja,...

44 éves férfi hogy csinálja, hogy mindig huszonéves nők társaságában van?

Figyelt kérdés

Miközben nem is gazdag. A facebookja másból sem áll, minthogy ilyen 20-30 közötti nők veszik körbe bulikban, különböző társasági eseményeken, borkóstoló, kiállítás, koncert, túra, edzőterem, étterem, cukrászda stb.


Persze nem tudom csak egy bohóc e akinek semmi nem jut a nőkből vagy sorozatban hazahordja a csajokat.



szept. 15. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
egyszerű... aktív és keresi a társaságot
szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Gyereklelkű. Azzal barátkozik akivel agyilag egy szintén van gondolom..
szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán azt honnan veszed, hogy nem gazdag? 🙂
szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 41-44 év között voltam a legnépszerűbb a fiatal nők körében. Pedig soha nem költöttem rájuk sokat, mégis annyira jöttek ekkor, hogy muszaj volt válogatnom.

Nem tudom miért van ez. Utána azért elkezdett enyhülni a nyomás.

szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Vszínűleg olyan személyisége, kinézete, hogy megteheti. Egy férfinél ez teljesen más, mint egy nőnél.

A nők (ami a kinézetüket illeti) 18-25 éves koruk között vannak a csúcson, egy férfi akár 45-50 évesen is jó lehet huszonéves nőknél, ha igényes jóképű etc.

És ha megteheti, persze hogy 25 éves csajokkal veszi körbe magát, mint löttyedt koravén arrogáns butácska 30-as magyar nőkkel.

szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az 5-ös választ sem nő írta az tuti :D :D
szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Még ott tart agyilag, mint a 20 évesek
szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!