Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak mekkora része tud...

A férfiak mekkora része tud kiegyensúlyozottan élni egyedül is?

Figyelt kérdés
Társadalmilag kevésbé hiszik el, hogy a férfiak egyedül is jól tudjanak élni, mindig azt mondják szükségük van egy nőre, aki gondjuk viseli. Nagypapám sokáig volt özvegy és mindenki dicsérte, hogy milyen ügyes, egyedül is el tudja magát rendezni. De végülis ez volna a természetes, nem? Vagy a cölibátust is rendkívül negatív dolognak tartják sokan, de vannak, akik tényleg tudnak úgyis élni, nem feltétlenül kell mindenkinek az legyen a célja, hogy megnősüljön.

szept. 14. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akit ismerek és egyedül él, az mind alkoholista, de belegondolva a házasok is szinte mind azok. 🥴 Nem azt mondom, hogy durván, de minden nap piálnak.
szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Lehet élni egyedül is, ez igaz. Mégis az ember társas lény, azért jobb, ha meg tudod osztani valakivel az örömed, vagy a bánatodat.
szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

"Társadalmilag kevésbé hiszik el, hogy a férfiak egyedül is jól tudjanak élni"


Mas dolog az, hogy ha egy férfinak nincs ugyan komoly kapcsolata, és egydül van, de összejád 2-3 nővel szexelni, és más dolog az, amikor egy férfinak egyáltalán nincs nő az életében.

Előbbi érthető, utóbbi szomorú állapot.

szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
99%-nak inkabb ez mint 1 nővel. Ez nekik a szabadság nem a kapcsolat az.
szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb nőre ráúntam.

Vagy ők rám. ☺

szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam olyan jól, mint mióta elköltözött a volt barátnőm.

Független vagyok, szabad vagyok, stabil vagyok.

A rendszeres szex hiánya ami néha kizökkent, de nem hiszem hogy újra szerelmes tudnék lenni, és feladni a nyugalmat.

szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akiről gondoskodni kell, azt úgy hívják, gyerek!

Sok nő gyerekhez megy férjhez, mert buták!

szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Elméletileg, ha egy ember érett fenőtt, kepes elrendezni sajátmagát.

Előtted volt egy példa is erre.

Kínában egyre több ferfi van aki inkább a szingliséget válassza, nincs is igényük egy húsvér nőre, semmilyen téren.

Valamint nagyon sok olyan ferfi van akik évek óta szinglik, nem is szeretnének változtatni önmagukon, viszont így nagyobb eséllyel maradnak egyedülállóak. Viszont ott sok a panasz arra, hogy hianyzik nekik a testiség, de ez igaz parkapcsolatban élőkre.

Mind két nem esetében létezik olyan, hogy nincs érdeklődés testiség vagy társaság iránt. Logokai szempontból ez teljesen rendben van, érzelmi szempontból is mivel ezen a vonalon nincs igény!

Én így látom a mai társadalomban, ezeket a kérdéseket.

Ami szöget üt, hogy a kérdező, milyen okból keres erre visszacsatolást. Mert sok oka lehet.

szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyre több.
szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

Mert most került abba az életkorba (30), amikor már a barátok többsége családos és a munkahelyen is általában ezekkel kapcsolatos a témák mennek. A kérdéseket is mindig többes számban teszik fel, hol lakTOK, hova menTEK nyaralni, stb furán néznek, ha kiderül, hogy nincs párja. Egyik barátom is örökké ezt mondja, nem igaz, hogy nincs senkid, én már megbolondultam volna eddig egyedül. Ilyenkor azért felmerül a kérdés, hogy vajon tényleg rossz úton járok, valami hiányzik belőlem.

szept. 15. 13:31
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!