Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valakinek egy...

Van olyan, hogy valakinek egy rossz szerelmi, párkapcsolati élmény elég, hogy soha tőbbet ne is próbálkozzon ilyesmivel?

Figyelt kérdés
szept. 13. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ha például valakit a válás anyagilag padlóra küld, olyan bizalmatlanná válik, hogy sem házasságra, sem tartós kapcsolatra nem hajlandó.
szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet, ez nem ugyanaz, de nekem senki nem tetszik, senkivel nem tudok elképzelni már semmit. Úgy érzem évek után is, semmi nem érhet fel ahhoz a kapcsolathoz, minden alulvállalás (lenne). Félek, hogy így maradok. Már nem vagyok fiatal.
szept. 13. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, pl többször is átverték, kihasználták.
szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még nem zártad le azt a kapcsolatot magadban, ezért hozzá hasonlítasz mindenkit? Lehet ha sikerülne túllépned a szakításon, lezárnod a kapcsolatot, akkor nulláról indulna nálad mindenki, nem valakihez hasonlítva, és akkor már tudnál kapcsolatot kialakítani.
szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. én naív szerelmes voltam, és megcsalt a csaj. ez lelkileg olyan nyomot hagyott bennem, hogy már kedvem sincs ismerkedni, úgyis félrelépnek. akkor minek pazaroljak éveket, és pénzt egy csajra.
szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2 Mikor szakítottatok? Idő kell, hogy kigyógyulj belőle, amíg utána vágyakozok, persze, hogy nem kell más. Ha majd túl leszel rajta, előbb vagy utóbb mások is érdekelni fognak. Én annak idején másfél évig "gyászoltam", rá sem tudtam nézni másra. Aztán elmúlt, ma már közömbös. Rég volt, 22 voltam.
szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*vágyakozol
szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van persze, akit átvertek, mert olyan naiv volt.
szept. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok túl lelkes, de nekem nem 1 ügy volt, hanem szinte mindnek rossz vége lett..
szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!