Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valakinek egy...

Van olyan, hogy valakinek egy rossz szerelmi, párkapcsolati élmény elég, hogy soha tőbbet ne is próbálkozzon ilyesmivel?

Figyelt kérdés
szept. 13. 10:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
4, dehogynem lehet. Sőt, soha nem gondoltam, hogy én ezen túl lennék, miért is állítanék ilyet. Jó, hogy kell lezárni? Már érzelmileg, mert fizikailag már évekkel ezelőtt le lett.
szept. 13. 17:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy érzelmileg nem döntés kérdése, hogy lezárja az ember.


Talán koncentrálni a szakítás okára, és tudatosítani magadban, hogy nem véletlen lett ez a döntés, valóban nem ment volna tovább.


De persze a körülményeket nem ismerve csak írogathatunk vaktában ötleteket.

szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretett már annyira, mint eleinte, nem is akart többet beletenni. Ettől még az az érzés nem múlik viszont, hogy nekem ez a kapcsolat volt a legtöbbet adó életemben
szept. 13. 17:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem ő maga hiányzik már, hanem a kapcsolat.

Próbálj ne kapaszkodni abba a kapcsolatba.

Próbáld elengedni, és tudatosítani magadban, hogy találhatsz még olyat akivel legalább olyan szép kapcsolatban élhetsz mint vele. Sőt, szebben, mert mint írtad ő egy idő után már nem is igen szeretett.

szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!