Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van a környezetedben olyan...

Van a környezetedben olyan pár akik szerinted nagyon nem illenek össze? Miért nem?

Figyelt kérdés

szept. 18. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, együtt vannak-e még, de volt egy páros, aki nekem nagyon kilógott, és van egy olyan gyanúm, hogy a srác kihasználta a lányt.


Fiú: kifejezetten jóképű, izmos, nem márkásan, de divatosan és előnyösen öltöző, nem értelmiségi munkát dolgozó srác (vmi futár volt, ha jól emlékszem)

Lány: kicsit vaskos, de oké alakú, semmilyen/ nem túl szép arcú, semmilyen lógó hajú csaj; próbált menőn, a srác stílusában öltözködni, hogy passzoljon a sráchoz, de rajta olcsónak hatott, mert nem volt hozzá ízlése... pl. csicsás leggings cuppanós pólóval és társai


De ami miatt nem passzoltak össze... amikor csak találkoztunk, a srác mindig érzéketlen, hideg volt, nem figyelt oda a lányra, a lány meg prüntyikézve, affektálva lógott a srácon, és bizonygatta, hogy ők mennyire imádják egymást. Aztán kiderült, hogy a lány lakásában laknak és majdhogynem ő tartja el.

szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van. A nő felszínes elég sok mindenben. A férfit sok minden érdekli, sokat olvas, fejleszti, képzi magát. Sokat is veszekedtek emiatt. A férfinek más a jó program, mint a nőnek. Szakítottak már.

Több olyan pár is ismerek, ahol az egyik fél nagyon kedves, szerény, jószívű (általában a nők, de nem kizárólag). A másik fél meg egy állat (általában a férfiak, de nem kizárólag). Sokszor van verbális, érzelmi erőszak is. És együtt vannak 20-30-40 éve. Sose értettem.

szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!