Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nektek vonzó, ha egy...

Nők, nektek vonzó, ha egy férfi akcióvadász?

Figyelt kérdés
Tehát ha mindig jó vételekre vadászik a boltban.

#vonzalom #akció #Akcióvadász
szept. 15. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A barátom volt ilyen. Minden bevásárláskor be kellett menni a tescoba, lidlbe, sparba. Elbaxtuk az egész délutánt. Szaros 50-100 forintokkal volt valami olcsóbb pl a sparban, mint a tescoban.

A benzinnel is úgy volt hogy képes volt az 5-10km-re lévő benzinkútban tankolni 2000ért, mert litere 5 forinttal olcsóbb volt ott.

Szerencsére már leszokott ezekről.

szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11:


Azt hittem hogy lapátra tetted a fillérb*szóját:)

szept. 16. 17:29
 13/17 A kérdező kommentje:

Én bevallom azért is szeretem az akciókat, mert megkönnyíti a választást.


Pl. ha keresek egy futócipőt, van az online shopban vagy ezer.


Ha az akciósak rá szűkitek, marad mondjuk 100.


Ezeket legnagyobb kedvezmény szerint rendezem sorba és azt veszem meg, amit uj áron sosem vennék meg, de akciósan már épphogy belefér a rászánt büdzsébe. Tehát nem az olcsóra utazom, hanem a jó áron megcsíphető drága cuccokra.


Élelmiszereknél általában nem nézem az árat. Van hogy a pénztárnál kérdezik, hogy ez melyik péksütemény és mennyibe kerül, arról általában fogalmam sincs, mert azt tolom a kosárba amit épp megkívánok.

szept. 16. 17:36
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez nekem addig teljesen oké, ameddig nem ez az egyetlen szempont. Ha pl. keresek túracipőt, nem az az egyetlen szempont, hogy a legmárkásabb legyen vagy a legtöbbet spóroljam rajta, hanem hogy minden egyéb szempontomnak is megfeleljen. Pont azért jutott eszembe ez a példa, mert van sok nagyon drága túracipő, ami semmivel tud többet, mint egy olcsóbb, vagy épp z adott pár arra nem jó, amire nekem kell (pl. ha nekem fontos, hogy vízálló legyen, mert esős időben is túrázom, akkor a hajamra kenhetem, hogy sikerült mondjuk 30.000 Ft-ot megspórolnom egy cipőn, ha azt nem fogom kihasználni)... vagy olyasmire, ami nem a legjobban tetszik, vagy nem a legjobb anyagú.


Van olyan ismerősöm, aki nagyra van vele, hogy milyen nagy akcióval hozzájutott DKNY táskához, de ott áll a szekrényben, mert egyszerűen a ruhatárában nem tudja kihasználni.


Szóval nekem kérdés, hogy az illető okosan csinálja-e, vagy csak hobbiból / fetisizmusból.

szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat igen, ezt nem tudom biztosan hol vagyok ezen a skálán. Egy kicsit szenvedéllyé vált, az biztos. Most pl. vettem egy Reebok crossfit-cipőt csak azért, mert féláron volt, holott van elég most is. De nem tudtam otthagyni ennyiért.
szept. 16. 18:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, elvégre én is ezt csinálom. Amúgy sem várom el senkitől, hogy bármit is vegyen nekem, a saját pénzét meg úgy osztja be, ahogy akarja, semmi közöm hozzá.
szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Most pl. vettem egy Reebok crossfit-cipőt csak azért, mert féláron volt, holott van elég most is. De nem tudtam otthagyni ennyiért"


Hol vetted? Nekem is lassan cserélni kellene. :)


Ilyesmiknél nézem az akciókat, nem az utolsó pillanatban veszek meg drága dolgokat, hanem amikor akciós. Élelmiszerekből, egyéb mindennapos fogyasztási cikkekből is veszek akciósan nagyobb tételben (nyilván ami eláll) nem akkor, amikor már elfogyott.

Ennek nem feltétlenül van ahhoz köze, hogy mennyit keres valaki, mert ugye egyértelmű, hogy az a pénz amit megspórol az akciós vásárlással, az megmarad. Miért vegyek mondjuk Pick téliszalámit 12.000/kg-os áron, amikor 6.500/kg-os áron is van. Szerintem akkor van baj, amikor a spórolás a minőség rovására megy.

tegnapelőtt 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!