Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért ennyire gyengék?

A férfiak miért ennyire gyengék?

Figyelt kérdés

Hogy verekszenek.

Közöttük folytonos a harc.Ego és ego között is.

Ha adsz nekik valamit azt vissza akarják adni.

stb.



szept. 9. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Genetikailag kódolva vannak a harcra.

Vannak ilyen sportok, ahol verekszenek, pl box, karate, stb., de nem mondanám, hogy gyengébbek, mint a nők, mert van külön női kategória is.

szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1-es

Nyílván a gyengeséget nem testileg kell érteni.

szept. 9. 11:03
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Hát ha a férfiak gyengék, a nők mik? Az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége úgy-ahogy egyedül is megoldja a dolgait, igazán önálló és erős nővel még életemben nem találkoztam. Csak arrogánsak, de butábbak, mint a férfiak és minden komolyabb problémát megoldanak helyettük mások.


Amiről te írsz, az meg genetika.

szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

"A férfiak miért ennyire gyengék?"


Nem azok.


"Hogy verekszenek"


A legtöbb férfi életében nem verekedett. Ez inkább bizonyos alacsonyabb társadalmi rétegekre jellemző.


"Közöttük folytonos a harc.Ego és ego között is"


A nők közötti Ego harc sokkal erőteljesebb.

szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

3

Gondolom ezért van az, hogy a férfiak egy részét akármilyen hülyeségbe bele lehet vinni az "Úgysem mered..." kezdetű mondatokkal. Mindig nevettem, hogy mennyi gyenge, önbizalomhiányos, megfelelési kényszeres kisfiú van köztük, aki naaaagyon keménynek akar tűnni. Szánalmas, de tényleg.

szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Ami kiemeltél, az valóban tipikus gyengesége a férfiaknak, de ettől nem gyengébbek a nőknél, csak mások a gyengeségeik.


Ha esetleg úgy találnád gondolni, mennyivel tudatosabbak, erősebbek a nők mentálisan, jusson eszedbe, miken tudnak megsértődni, mennyire nem bírják a kritikát, hogyan csomagolnak egyszerű kéréseket bonyolult játszmákba, mennyire nem tudnak a szüleik véleményétől elszakadni, és a többi.


Ettől eltekintve igazat adok: egy céges focin képesek vagyunk összeveszni, hogy kiről ment ki a labda. Magyarázunk, hogy milyen szőkék, meg határozatlanok a nők, de csak addig, míg nem találkozunk egy okos és határozott nővel, mert akkor meg elbújunk az ágy alá. Nyomjuk a keményet, amíg nem kell érzelmi sebezhetőséget mutatni, mert akkor állunk tátott szájjal stb.


Mindkét nemnek megvan a maga házi feladata, szerintem ne méregessük össze.

szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, de bizonyára nem idén barnult emberek között szocializálódtál, azért gondolsz ilyeneket.
szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

6

Én pusztán kiemeltem egy jelenséget, ami a férfiak EGY RÉSZÉNEK a gyengeségét hivatott alátámasztani, és ezzel egyetemben azt, hogy a férfiak lelkiekben semmivel sem erősebbek vagy kompetensebbek a nőknél.


Veled ellentétben én nem a teljes ellenkező nemet savazom, mert nem vagyok egy agyatlan hülye. 😉

szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es

Magyarok között nevelkedtem.

szept. 9. 11:57
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

"a férfiak egy részét akármilyen hülyeségbe bele lehet vinni"


Igen, EGY RÉSZÉT az EMBEREKNEK minden hülyeségbe.


Mert hogy ugyanez megvan a női oldalon is, csak ott sokkal összetettebb, szofisztikáltabb módon igyekeznek hatni egymásra.

szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!