Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak akik nagyon...

Azok a férfiak akik nagyon bunkók a nőkkel mentális betegek?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem azokat a pasikat akik jobban néznek ki az átlagnál és ezért a legtöbb nővel úgy beszélnek mint a kutyával. De nekik is szokott barátnőjük lenni, vajon mi alapján választják ki őket? Sajnos nekem mindig ezek a pasik szoktak tetszeni de először azt hiszem hogy full kedvesek mert játsszák magukat később pedig brutálisan bunkók lesznek. persze meg utálom őket, de sajnálom hogy így viselkednek mert rohadt jól néznek ki és vonzóak.Ti ismertek ilyet?
aug. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Azt hiszik, hogy nekik csak "top model" jár és a többi nőt le kell nézni. Mert biztosan az összes nő bele van esve, akármelyik is hozzászól. És így akarják lekoptatni őket. (Gondolom én) Nekem is van egy osztálytársam,aki azt gondolja, hogy bárkit megkaphat, és emiatt ki is használja a lányokat. Aztán nevettem egy jót,amikor a "nagy szerelme" szakított vele, ő meg ott sírt. Ő is bunkó velem, én is vele.

18l

aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Még az anyával feleselős, időben nem hazaérős, kamuzós, beszólós kamasz lázongást viszik tovább kapcsolatba. Minden nő ellenség szlogennel.
aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván apa minta a csaladbol.
aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy ilyen pasim.

Nagyon jó képű volt, sportolt, szépen magához édesgetett, majd kinyílt a pofa.

Idő kellett, mire rájöttem, hogy egzisztencia nincs. Vagyis amit összerakott magának, az igazából mind hitelből, kölcsönből ment, és balfasz volt a szakmájában, nem tudta ezeket fenntartani.

Így az önbizalom a béka segge alatt volt, és nem tudta azt feltornázni, így az enyémet akarta letaposni.

aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de általában igen.
aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!