Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak általában sokkal...

A férfiak általában sokkal jobban viselik az alacsonyabb komfort szintet, mint a nők?

Figyelt kérdés
Én sokszor jártam haverokkal így hétvégi házakhoz és senkinek sem igazán volt az probléma, hogy csak pottyantós vécé van, vagy mondjuk hideg vízzel kell zuhanyozni. Igazából régen is az emberek legtöbbször úgy mosdottak, semmi bajuk nem lett tőle. Most, hogy ha vannak barátnők, akkor már ezeket nem annyira fogadják el, "jaj nem lehet" és megy a kényeskedés. Persze van olyan csaj, aki ügyes, belevaló, de a többség nem. Nagyszüleimnél is azt láttam miután a mama meghalt, a papa már jóval kevesebbet fűtött, valahogy ő nem igényelte annyira, hogy olyan meleg legyen télen. Vagy a ház is sokkal elhanyagoltabb lett, nem annyira zavarta.

aug. 19. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ez így van.
aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
igen, jóval igénytelenebbek.
aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
3: Inkább azt mondanám, nem hisztiznek, ha nem minden igazodik tökéletesen az igényeikhez.
aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Már Ogli G is megmondta, hogy "... férfiak vagyunk, férfi házban lakunk, a körülményekre mi kbszttl szrnk"😄


Forrás: Oglizán "Ogli G" András: Férfiak vagyunk (Börtön)

aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg nem hiszti ha valaki nem koszban, retekben akar élni vagy eltölteni akármennyi időt. Nem kell 5 csillagos szálloda de azért egy én is szeretek egy alap higiéniát mindenhol.
aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Van különbség komfort és higéniai igényesség közt.


Ha megnézed a csajokat szombat este milyen cipőt vesznek fel, milyen sanyargatós diétákat csinálnak, mennyire éget amíg köt a köröm, az összes gyantázós dolog.

Ezek mind kellemetlen vagy picit fájdalmas dolgok.


Az, hogy nem akar egy fertőzést beszedni logikus.

A női húgyvezeték rövidebb, könnyebben feljut valami a hólyagba, és aztán egy hónapig sünit pisilsz. Aztán rossz esetben ráhúzódik másra is, lehetnek csúnya komplikációk. Ez kell a francnak.

aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nálunk szerencsére a férfiaknak is lett egy alap igényszintje a társaságban. Nem a nők miatt nem szállunk meg valami putriban, hanem mert idősebbek lettünk, van pénzünk, megengedhetjük magunknak az alap normális körülményeket. 15-20 évesen zsebpénzzel persze hogy örül az ember, ha legalább nem a bokorba kell szarni.
aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 búzaszem ***** válasza:
47%
Igaz, de nem feltétlen csak az igénytelenség miatt van ez. Sok férfi szereti az egyszerűséget, nem igényel 30 féle kiegészítőt, 40 féle színt, hanem ennél jóval szerényebb módon él. Ettől még persze a tisztálkodás mindenkitől elvárható és az értelmese meg is érti. Ha pedig prákapcsolatban él vki, főleg az elején, akkor mindkét fél extrán odafigyel erre. A nők is nagyon el tudják hagyni magukat, szőrös lábak, hogy ne soroljam tovább. Ez is leginkább neveltetés és önmérséklet kérdése, nem feltétlen nemi sztereotípia.
aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De sokak szerint egészséges is nyáron hideg vízzel zuhanyozni, fesztiválokon is legtöbb helyen így van. Miért kell ebből problémát csinálni?
aug. 19. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!