Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kilépni a komfort...

Hogyan lehet kilépni a komfort zónából? 23/L

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Ugy hogy kilepsz a komfort zonabol.


Az mar mas kerdes hogy meddig birod.

2021. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erzel egy ihletett pillanatot, eroltetve rosszul sul el. Mert ha rossz erzes, akkor meg jobban visszavonulsz. Vannak az embernek olyan pillanatai, es ha ilyenkor teszel valamit, akkor nagyon jo erzes, es tobbszor erzed azt, hogy igen, merek beszelni vele, ott lenni, ezt es ezt csinalni.
2021. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A komfortzónával nem a megléte a baj, hiszen mindenkinek van; az a baj, ha valaki túlságosan ragaszkodik valamihez amihez nem kéne
2021. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. szeretek pelenekat hordani,de sokszor nem vehetem fel:(
2021. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olyan dolgokat csinálsz, amit nem szoktál.
2021. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a komfortzónád. Ha ismered, akkor azt, hogy mivel tudsz kilépni belőle.
2021. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. Érdekel a kick-box, de intro vagy, így eddig nem sportoltál ilyen sportot, de megragadod a lehetőséget, és mostmár kick-boxozol.
2021. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem fejben a legnehezebb kilépni a megszokott, kényelmes megoldások köréből. Kapcsolatokban a játszmák is ilyenek.


De a legnehezebb olyantól tanulni, akivel nem mindenben értesz egyet, vagy akár ellenszenves is. Na, ott elhagyod a komfortzónát, de nagyot is fejlődhetsz.

2021. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!