Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet belépni a komfort...

Hogyan lehet belépni a komfort zónába? 36F

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne csinálj semmit amit nem ismersz és ami újdonság a számodra.
2021. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: De nem érzem magam komfortban.
2021. jún. 19. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy az a probléma,hogy nem találod a helyed a világban?
2021. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
komfort (főnév): Testi jóérzés állapota, illetve azoknak a körülményeknek, tárgyaknak az összessége, amelyek lehetővé teszik a test ellazult, jóleső, fáradság nélküli helyzetét; kényelem.
2021. jún. 19. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De tudod az okát?
2021. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak is a saját területeden tudsz harmóniában élni! Azon belül is amit ott csinálnál legszívesebben. Én ezt az edzéssel tudom elérni, otthon egy kisebb edzőtermem van és még ott a gamer pc és a 100K-s fejhallgató! Ez az a terület ahol jogilag csak nekem van engedélyem tartózkodni!
2021. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyújtasz egy gyertyát, bekapcsolsz relaxációs zenét, kényelembe helyezed magad egy kanapén; talán ilyesmikre gondoltál,Kérdező. Esetleg valami kis nassolnivalót is odakészíthetsz magadnak, van, akit pl a sütemény/palacsintasütés is kikapcsol (palacsintából az első, vagy az első kettő mindig a prototípus, akkor láthatjuk meg, hogy mit kell még hozzáadni, lisztet, vagy tejet. Tehát az első palacsinta előfordulhat, hogy nem sikerül jól, de mondjuk relaxáláshoz inkább valami süteményt ajánlanék, ha akarsz valamit, vagy édeskeksz, sóskeksz, pizza) Meg még pl valami multivitaminos üdítő akár, vagy tea mondjuk. Hát, én ilyesmikre tudnék gondolni, pl lehet az is, hogy simán csak bekapcsolsz valami olyan rádiót amin cool zenék mennek, ha modernet szeretnél, akkor modern csatornát, ha régebbit, akkor retrot, és akkor lazulsz csak.
2021. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

*amúgy kaja nem feltétlenül kell hozzá

Ja meg még ha mégis, akkor kukoricafélék, pl van az a nagy előre kipattogtatott kukoricás zacskó, vagy akár esetleg főttkukorica. Ha kivennéd, vigyázz ,mert forró. Ha hamar ennéd miután kész, akkor leöblítheted előtte hideg vízzel, és szétkenhetsz rajta sót a kezeddel, a vízbe meg a kukorica szemek közötti résekbe beletapadnak a sódarabok. Kint az udvaron is eheted, akár ülve, akár állva, ahogy jobban esik.

2021. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy pl felfújatós matracon strandon, vagy felfújhatós medencédbe vízen,ha belefér; vagy ilyen jógamatracot leterítesz az udvarra, vagy a szőnyegre, ahol jól esik, meg ami helyed van; és akkor ott azon fekszel csak és lazulsz; és letojsz mindent. :):)
2021. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdted a hokizást kérdező, talán 12 évesen?
2021. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!