Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak általában sokkal...

A férfiak általában sokkal jobban viselik az alacsonyabb komfort szintet, mint a nők?

Figyelt kérdés
Én sokszor jártam haverokkal így hétvégi házakhoz és senkinek sem igazán volt az probléma, hogy csak pottyantós vécé van, vagy mondjuk hideg vízzel kell zuhanyozni. Igazából régen is az emberek legtöbbször úgy mosdottak, semmi bajuk nem lett tőle. Most, hogy ha vannak barátnők, akkor már ezeket nem annyira fogadják el, "jaj nem lehet" és megy a kényeskedés. Persze van olyan csaj, aki ügyes, belevaló, de a többség nem. Nagyszüleimnél is azt láttam miután a mama meghalt, a papa már jóval kevesebbet fűtött, valahogy ő nem igényelte annyira, hogy olyan meleg legyen télen. Vagy a ház is sokkal elhanyagoltabb lett, nem annyira zavarta.

aug. 19. 11:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

Férfiként írom. A férfiak jóval kevésbé igényesek az infatlanukra, mint a nők! Nekünk gyakori a "jóvan az úgy!" mentalitásunk.

Ez akkor szokott épp az ellentétes irányba elindulni, mikor jön a nő az életünkbe, a nagy szerelem! Akkor hirtelen elkezdünk előre törni, hiszen szinte már görcsösen meg akarunk felelni életünk szerelmének! Meg végre van kiért teperni, élni!

Persze, egy alapigénye a az egyedülálló férfiaknak is van általában, de jóval alacsonyabb, mintha házasok lennének vagy párkapcsolatban élnének.

aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Sokak szerint egészséges hideg vízzel zuhanyozni. Lehet, én pl megfázom 2 hétre amint hideg víz éri a bőröm🤷🏼‍♀️ ettől függetlenül nem vagyok kényes hercegnő, istállót takarítok, fát hordok itthon meg minden ami kell. Nem feltétlen hiszti meg kényesség kérdése..
aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Gyanítom valami 17-8 éves kőkemény férfi vagy. Ilyenkor ez még elmegy, néhány év múlva jó eséllyel neked is többre lesz igényed mint a pottyantós wc és a hideg víz
aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Meleg vízben is egészséges zuhanyozni. Na meg ha már itt tartunk, ti miért vernyákoltok, hogy a 35 fokos víz már tűzforró, a nőknek meg épp csak kezd elfogadható lenni?

Akinek meg a fesztiválok undorító retke a hasonlítási pont, na azzal nem fogok semmit megvitatni.

Attól, hogy csóró vagy, nem kell úgy tenni, mintha azért választanád az igénytelen nyaralást, mert ezt szereted, nem pedig azért, mert másra nem futja. Nekem se futotta, volt, hogy pottyantós helyett is csak a bokor volt, tiniként imádtam. Felnőttként soha nem választanám önszántamból, nem fogok a koszban, szarszagban ücsörögni meg hideg vízben fagyoskodni, a kulturált fürdőszoba helyett (amihez nem kell a Hiltonba menni).

aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Nem vagyok csóró és nem is nyaralásról volt szó, hanem csak hétvégi iszogatásról.

aug. 19. 12:57
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Nos van egy szempont, amire a férfiak nem gondolnak maguktól.

Mi van, ha egy nő ilyen program idején menstruál...

Egy lavór melegvíz és egy normális kézmosási lehetőség a pottyantós mellett, tudja csak megoldani ezt a problémát.

aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
Mert előre megyünk, nem hátra.
aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
A hideg vízhez azt hozzá kell tenni hogy a női szervezet érzékenyebb a hidegre. Szóval ami neked elfogadható, az lehet nekik már fagyasztóan hat.
aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Kitalálom: rajtad kívül szinte mindenkinek lett barátnője a haveri körből és kénytelen vagy egyedül “élvezni” a nomád körülményeket ezért most morci vagy?
aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
38%

Igen, ez alapvetoen igy van, kar tagadni. Igenytelenebbek is altalanossagban a ferfiak, ezt is kar tagadni.

A papa meg valoszinuleg fűtött tovabbra is, csak mar inkabb belülről 😅

aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!