Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon visszahúzódó és félénk...

Nagyon visszahúzódó és félénk vagyok. Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés
Már egy-egy kivágottabb ruhadarab is komfort zónámon kívül esik, nem szeretek a figyelem középpontjában lenni. Szürke kisegér vagyok és néha jó lenne kilépni a megszokott stílusból, de nincs merszem.

júl. 12. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha szép a tested, akkor nincs gond. Ha nem tetszik a tested, akkor meg tégy ellene.

Rengeteg elhanyagolt külsejű ember gátlástalanul mutogatja magát levetkőzve pl a strandokon. Ha ők ezt merik, akkor neked sincs félnivalód.

júl. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Tanulj valamilyen küzdősportot, az eléggé tud adni önbizalmat:).
júl. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért szeretnél megváltozni?

Csak öltözködésre gondolsz, vagy pontosan mit szeretnél?

júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, milyen kivágott ruhában vagy, gondolom nem vegasi prosti öltözékben akarsz járni, hanem csak mondjuk egy ujjatlan topra gondolsz vagy ilyesmi. Nap mint nap rengeteg embert látok a városban mindenféle kinézettel, kb ha ránézek valakire, nettó egy másodpercig gondolok és emlékszem rá. Akkor is, ha ronda, fura vagy bármi. Szóval ezen ne aggódj. Senki nem foglalkozik másokkal, vegyél fel amit akarsz, a legtöbben azon gondolkodunk, mi legyen a vacsi, hétvégi program, meló, barátok, meleg van, zene amit hallgatunk épp, stb.
júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
úgy vagy jó ahogy vagy
júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell tapasztalnod. Nem feltétlenül az öltözködés fogja megváltoztatni ezt a hiányt. Introvertáltként nekem sokat segített a nyitottság. Elkezdtem az embereket többet hallgatni. Ez nem változottott azon, hogy többet szeretek egyedül lenni mint másokkal, de segíthet neked is.


Merj úgy öltözködni, kinézni ahogy azt te jónaklátod. Merd önmagad adni.

júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez csak megfelelő baráti társaságban változhat és egy megfelelő társ mellett.
júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, öltözködésre gondolok, de nem szeretnék átesni a ló túloldalára sem. Tudom, hogy alapvetően senkit nem érdekel, de a saját komfortom miatt is fontos, hogy ne feszengjek és érezzem magam rosszul, ha változtatok egy kicsit.

Ne írjatok privátot légyszi, mert így is annyi jött, hogy nem tudok válaszolni!

júl. 12. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:

És ilyenkor nyáron, hogy öltözködsz?

Vagy munkába?

júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Smart casual
júl. 12. 15:27
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!