Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak általában sokkal...

A férfiak általában sokkal jobban viselik az alacsonyabb komfort szintet, mint a nők?

Figyelt kérdés
Én sokszor jártam haverokkal így hétvégi házakhoz és senkinek sem igazán volt az probléma, hogy csak pottyantós vécé van, vagy mondjuk hideg vízzel kell zuhanyozni. Igazából régen is az emberek legtöbbször úgy mosdottak, semmi bajuk nem lett tőle. Most, hogy ha vannak barátnők, akkor már ezeket nem annyira fogadják el, "jaj nem lehet" és megy a kényeskedés. Persze van olyan csaj, aki ügyes, belevaló, de a többség nem. Nagyszüleimnél is azt láttam miután a mama meghalt, a papa már jóval kevesebbet fűtött, valahogy ő nem igényelte annyira, hogy olyan meleg legyen télen. Vagy a ház is sokkal elhanyagoltabb lett, nem annyira zavarta.

aug. 19. 11:59
1 2 3
 21/22 Senior Séf ***** válasza:
46%
50 éve a sorkatonaságnál sok csaj elsírta volna magát. Képzelt lövészárokban bokáig érő vízben/sárban dagonyázva aludni, hogy mást ne említsek.
aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%

A férfiak sztem szinte mindent jobban viselnek, sokkal önállóbbak és erősebbek is (nem csak fizikailag).

A mai nők tapasztalatom szerint csak arrogánsak és gyerekesek, de mindent 2x annyi ideig kell nekik magyarázni, mint a férfiaknak (láthatod, h az ide író irodista nők sem épp agysebészek), minden miatt nyavalyognak és hisztiznek.

Pont ezért szeretek inkább férfiak utazni vagy túrázni, mert az "erős" nők folyton panaszkodnak minden miatt.

szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!