Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyom a férfiak figyelmére,...

Vágyom a férfiak figyelmére, miért van ez?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy nagyon igénylem a férfiak figyelmét. Mivel nincs párom (soha nem is volt), így mindegyikét. Teljesen jó hangulatom lesz, ha rámnéznek, észrevesznek, és mivel nem vagyok egy nagy szépség, ezért nagyon jól esik az a kevés figyelem is. Nem öltözök különlegesen, de azért próbálok szépülni, csinos lenni, és ha kimegyek, titkon remélem, hogy lesz majd, aki megnéz, azt gondolja szép vagyok. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert képzelem, hogy hangozhat ez így kívülről...viszont nem igazán tudom jobban leírni. Nem szeretnék így rágörcsölni, mert idegesítő tud lenni saját magam számára. Mi az oka ennek, és mit tudnék tenni ellene?

szept. 5. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Édesapáddal nem volt normális kapcsolatod, vagy nem is volt képben.
szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt akartam írni, mint az egyes.
szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ez nagyonis tetszene.
szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik ez sehogy. Mindenki vágyik az ellenkező nem figyelmére. Férfiak is a nőkére. Csak ne hagyd hogy felülkerekedjen rajtad. Azt nem tudjuk kontrollálni mire vágyunk, azt tudjuk hogy a vágyakozásból minek engedünk. Kimondottan nehéz ezt navigálni a mai világban ahol minden kompetetív, és sokan a másik elismerését saját kudarcuknak élik meg, szóval inkább belerúgnak a másikba.

Ez így egészséges. Ha nem vágynál társaságra vagy az ellenkező nem társaságára, és arra hogy értékeljenek az lenne a baj. Az nem egészséges ha ezért a figyelemért önkárosító dolgokat képes vagy tenni (pl pucér képek küldése, egyéjszakás kalandok csak hogy legyen és dícsérjen valaki, stb).

szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Ebben semmi furcsa nincs.


Érezni akarod, hogy tetszel a férfiaknak. Meg akarsz bizonyosodni arról, hogy egy szép nő vagy.


Ezzel sokan szeretnek tisztában lenni. Habár erre a lányok 15-16 évesen rájönnek , hogy mennyire szépek.

szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Segítene, ha lenne boldog párkapcsolatod. Akkor kevesebb ember figyelmével is beérnéd.
szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Apád.
szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Barnabas333 ***** válasza:
3%
A férfiak meg másra vágynak, mégsem kapják meg a nőktől...kivéve a pár alfát.😁😀😁
szept. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a nők 99% ezt csinálja csak hazug körmönfont módon. Ilyen nyíltan, öszintén csinálni, az kedves, aranyos, bájos, vicces.
szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9 :)

Ha a te barátnőd lenne, akkor is vicces lenne?

Mert egyébként igaz, amit írtál!

szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!