Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyom olyanok figyelmér...

Miért vágyom olyanok figyelmére, akik levegőnek néznek amíg csórónak hisznek?

Figyelt kérdés

Járok néhány helyre, ahol a magasságom, súlyom és az ábrázatom miatt (162 cm, 55 kg és nagyon kisfiús az arcom) egyetemistának szoktak nézni. Közben 35 éves vagyok és 3 gyerekem van. Sokat tanultam, dolgoztam, hogy jó anyagi körülményeket teremtsek a családomnak. Sikerült is, de ennek ellenére nem szórom a pénzt, a gyerekeknek teszek félre. Autóból egy középkategória tetejét hajtok, de megengedhetnék egy új prémium modellt is. Édesanyám egyedül nevelt fel, így nem költök felesleges dolgokra, mert minek? Ezek az emberek levegőnek néznek, lenéznek, vissza se köszönnek nekem. Sokszor érzem azt, hogy bizonyítanom kéne nekik. Hogy vennek kéne egy menő autót és odavirítani, hogy na ezt nézzétek! Vagy dicsekedni kezdeni … de mindig elvetem a dolgot. De nagyon zavar ez a lenézés. Azért foglalkoznak velem, mert múltkor látott a városban az egyik a lányommal és hallottam, hogy terjeszti, nekem 15-16 éves barátnőm van🤣 Munkahelyem miatt ezek a helyek esnek útba nekem, máshova nem tudok menni mert a gyerekekért kell mennem, stb.


Mit gondoltok? Miért lehet ez a dolog a fejemben? Miért nem tudom én is levegönek nézni öket? Hogyan kéne ezt kezelnem? Feleségem azt mondja, ezek buta érdekemberek és nem kell velük foglalkozni. Tudom, hogy igaza van de mégis zavar. Annyit letettem az asztalra, tisztességes vagyok és udvarias, ennek ellenére valami utolsó senkinek kezelnek.


2022. jún. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad velük foglalkzni. Tudom néha nehéz, mert olyan arogánsan tudnak sokan véleményt mondani rólad és 1-2x nagyon jól esne helyre rakni őket, de ha ez a te rovásodra megy, akkor nem éri meg csak azért, hogy 1-2 pillanatra jól érezd magad.
2022. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mindenki felfelé nyal ,
2022. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, mert így látod, ki az, aki tényleg kedvel és akivel érdemes foglalkozni. Ha látszana rajtad, hogy jómódú vagy, akkor sose tudnád, ki az, aki érdekből kedves hozzád.
2022. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert vágysz a szeretetre és a figyelemre. Másrészt önbizalomhiány.

Lehet szülői (anya és apa) szeretet, odafigyelés hiánya miatt is.

2022. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!