Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bizonyíthatnám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyíthatnám a fiúnak, hogy méltó vagyok a figyelmére?

Figyelt kérdés

Két alkalommal együtt voltunk egy fiúval és nekem szimpatikus. Nem azt vártam, hogy feleségül vesz rögtön, de legalább,hogy legyen még folytatás. Megpróbálom kifejteni, kisregény lesz. Azok akik nekem megtetszenek, álltalában észre sem vesznek engem. Szerintem viszonylag szép vagyok (Nem nagyon, de viszonylag) és értelmes is. Ha beszélgetésről van szó, komolyabb témákról, szívesen és normálisan hozzá szoktam tudni szólni. Viszont van velem egy elég nagy baj, ez pedig az életképtelenség. Nem fogok szépíteni, ez van. Rettenetesen ügyetlen vagyok és mivel szorongok is emiatt nagyon, a legapróbb feladatok is gondot okoznak nekem. Annyira parázni szoktam, hogy nem tudok gondolkodni, ha mások látnak miközben csinálnom kell valamit. Ez lénygében tönkre teszi az életemet. (Persze, tudom vannak sokkalta rosszabb sorsú emberek, nem panaszkodhatok.) Szerintem ezért nem kellek az "A kategóriás" paliknak. (Bocsánat a kifejezésért, de értitek.) A fricska csak az az egészben, hogy talán pont az én tesze-toszaságomból adódóan, engem meg csak és kizárólag az ellenkező nem éltképes és határozott tagjai mozgatnak meg. Egyszerűen erre lenne szükségem és pont.

A konkrét szituációt, hogy mi van a sráccal, aki privátban kéri kifejtem. (Jó lenne,ha minnél többen, tanácsra van szükségem. De igen, még paranoiás is vagyok, nehogy valaki elolvassa ezt, aki jelen volt azon az estén, mert az tuti tudná, hogy én ezt még ki is írtam ide.) A lényeg az,hogy szerintem ennek a "tulajdonságomnak" az okán érdekkődését veszítettem és mintha kicsit meg is vetne most. Viszont ha már egyszer végre észrevett valaki olyan, akire vágytam, elhihetitek, hogy nem szívesen emgedném ki a kezeim közül.Na meg az egómat is nagyon cseszi...Ha hív még, hogyan tudnám bizonyítani, hogy igenis méltó vagyok a figyelmére? Szeretnék végre magabiztos és életrevaló lenni) , mert ez így nem élet. Nem csak a fiúnak, de magamnak is bizonyítanom kell.


2020. dec. 13. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad és majd a srác dönt, hogy te vagy-e az, akire neki szüksége van. Többet nem tehetsz, ha nem, akkor nem. Van az ősi mondás: a szerelem olyan, mint a fing; ha erőltetni kell, akkor szar. És igen, kicsit dolgozz magadon, hogy ne stresszelj, ha más néz, ne érdekeljen, hogy mit gondol. Le kell szarni mindenkit és mindenki véleményét, és aszerint élni, amit te jónak látsz. Segítséget kérni persze nem bűn és néha kell is, de az más. Akkoris csak egy véleményt kapsz, amit átgondolsz és vagy megfogadod, vagy ignorálod.


Fel a fejjel és sok sikert! ^^

2020. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kell próbálkozni,ha meg akarsz ismerni valakit, viszont ha a figyelmet úgy érted,hogy kommunikálsz felé és le se hederít,akkor nincs miről vele beszélni,ha erőltetni kell a figyelmet az régen rossz. Tehát azért akarsz ilyen pasit,hogy tudd milyen olyannak lenni,amit szeretnél,és belőled hiányzik? Vagy elmonhasd,hogy passzív formában is,de birtoklod ezt. Gondolom tucatnyiszor kaptál olyat másoktól,hogy életképtelen vagy,mert kétlem,hogy ha a nevelés,a családon kívüli környezet is elfogadó,akkor ezt gondolnád magadról. Lehet elsőként rá kéne jönnöd ki vagy,és úgy belevágni a párkapcsolatok világába. Viszont ezeket feloldani idő-idő,de meg lehet csinálni. A döntés a tiéd,nem erőltetek rád semmit.:)
2020. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 October15 ***** válasza:
100%

Mivel láthatóan a fogalmazás sem az erősséged: Az "együtt voltunk" alatt azt érted, hogy találkoztál vele 2x vagy az, hogy megvoltál neki 2x? :D Mert utóbbi esetben szólnék, hogy nem irántad érdeklődött hanem dughatnéka volt és hát épp kapóra jött, hogy volt egy "viszonylag szép" lány akit érdekelt is a dolog. Önmagában ezzel nincs gond [már ha nem ilyen 14-15 vagy mert akkor azért akad] csak ne keverd össze az érdeklődést meg a merevedést. :)


Ami az életképtelenséget illeti: vagy tinilányosan rohadtul túlreagálod vagy a "majd kinövöd" kategória. [Nem feltétlenül idő kérdése, inkább ellenkező irányú tapasztalatoké.]

2020. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3# Az önbecsülés dolgot mióta lehet azzal nevezni,hogy túlreagálja korából adódóan? Vagy majd kinövi? Én sem azért voltam flegma 14 évesen,mert túlreagáltam mindent:D. Felesleges ezt a hormonokal megmagyarázni,ha ennyire egyszerű lenne minden,nem lenne öngyilkosság sem
2020. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Kedves" harmadik!

Tisztában vagyok a hibáimmal és a fogalmazásképtelenség pont nem tartozik közéjük. Neked viszont nem ártana csiszolni a modorodon. Nem vagyok már kifejezetten tinilány, csak a kérdés jellege miatt választottam ezt a kategóriát.

Szexeltünk és beszélgettünk, ha úgy tetszik és én ennek szerettem volna folytatást. Azthittem ő is, valószínű ezért hívott, aztán totálisan nem így alakult az este.

2020. dec. 13. 19:24
 6/14 A kérdező kommentje:

Első. Először is köszi.

Mi van, ha az az "önmagad" olyan, ami a büdös életbe nem fog kelleni egy valamire való fiúnak.

2020. dec. 13. 19:29
 7/14 A kérdező kommentje:
Második. Nemtudom, lehet ez is benne van egyébként,hogy elmondhassam,hogy ez engem is megillet, nem csak mindenki mást körülöttem. De leginkább az, hogy szeretnék már bizonyos dolgokat én is átélni. Egyáltalán jó érzés, hogy végre kölcsönösen tetszettünk egymásnak valakivel.
2020. dec. 13. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


"Mi van, ha az az "önmagad" olyan, ami a büdös életbe nem fog kelleni egy valamire való fiúnak."


Akkor változtass. Én is rájöttem pár évvel ezelőtt, hogy siralmas a viselkedésem és a hozzáállásom mindenhez, a világnézetem. Így hát fogtam, asztalra csaptam és aszondtam, hogy stop! És elkezdtem magam fejleszteni, hogy jobb ember legyek, jobban gondolkozzak, jobban teljesítsek, stb.


Minden agyban dől el. Ha te úgy érzed, hogy a jelenlegi éned nem vállalható, akkor változtass. Gondold át újra az életed, a céljaid a közeljövőben, a távoli jövőben, álmaid, vágyaid, mindent. Ha nem vagy elégedett magaddal, az még nem baj, az a baj, ha nem próbálsz tenni ellene. Én se voltam elégedett magammal, de elegem lett belőle. Fogtam és azt mondtam, hogy elég és nekiálltam magam fejleszteni. Te is meg tudod csinálni! Csak fel a fejjel és hajrá! ^^

2020. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami ilyesmire gondolok én is. De te hogyan csináltad?
2020. dec. 13. 20:43
 10/14 A kérdező kommentje:
Lenne még egyetlen nagyon fontos kérdésem. Lehet látni a felhasználó nevemet a kérdésnél és csak büdös módon szivatnak, vagy nem? :DDD
2020. dec. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!