Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyom a férfiak figyelmére,...

Vágyom a férfiak figyelmére, miért van ez?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy nagyon igénylem a férfiak figyelmét. Mivel nincs párom (soha nem is volt), így mindegyikét. Teljesen jó hangulatom lesz, ha rámnéznek, észrevesznek, és mivel nem vagyok egy nagy szépség, ezért nagyon jól esik az a kevés figyelem is. Nem öltözök különlegesen, de azért próbálok szépülni, csinos lenni, és ha kimegyek, titkon remélem, hogy lesz majd, aki megnéz, azt gondolja szép vagyok. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert képzelem, hogy hangozhat ez így kívülről...viszont nem igazán tudom jobban leírni. Nem szeretnék így rágörcsölni, mert idegesítő tud lenni saját magam számára. Mi az oka ennek, és mit tudnék tenni ellene?

szept. 5. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Hiába pontozták le az előző hasonló véleményeket, ez apával való problémás kapcsolatra vall. Aki ezt lepontozza, az csak nem járt utána ilyesminek.
szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor megvan a probléma gyökere, azt hiszem. Nagyon rossz kapcsolatom van az apámmal, alkoholista, és ha iszik, agresszív. Fizikailag van jelen az életemben, de semmi más módon nincs, soha nem is volt. Csak remélni merem, hogy tudja mikor születtem.:/
szept. 6. 16:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12: telitalálat azt hiszem. Terápia tud ezen segíteni. Ha nem foglalkozol vele, ez fogja irányítani az életedet.
szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9. [link]
szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyszerre lehet az a helyzet gyökere (nem igazán nevezném ezt az egészet problémának addig, míg ezt kordában is tudod tartani, illetve míg nem teszi tönkre a mindennapjaid, a kapcsolataid), hogy apukáddal nem volt rendben a kapcsolatod, illetve az is, hogy párkapcsolatod nem volt még. És mindkettő bánt téged, minimum tudat alatt, ami így jelenik meg a gyakorlatban.
szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!