Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság több lány/nő cigizik...

Manapság több lány/nő cigizik mint fiú/férfi?

Figyelt kérdés
Ti is észre vettétek ezt? Az osztályomban mindig több lány cigizett mint fiú és erre büszkék is voltak meg menőztek vele.

szept. 5. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

[link]


Csak jobban szemet szúr az átlagnak, ha a nők csinálnak valami "rosszat".

szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

1


A statisztika azt mutatja, hogy közeledik a 2 nem. 2014-ben 11% 2019-ben már csak 5,5% volt a különbség a férfiak javára. Azóta eltelt újabb 5 év, valószínűleg még inkább közelebb kerültek.

szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok egyébként és iskolába járok még de eddig több lány cigizetz mint fiú. Lehet a fiúk nem olyan rendszereséggel vagy nem mutogatják úgy mint a lányok de nem tudom.
szept. 5. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyre több.
szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


2023ból:

[link]


"Magyarországon a férfiak 21,5 százaléka, míg a nők 17,3 százaléka dohányzik."


Évszázados trend szerint továbbra is a férfiak dohányoznak többet. Néha jobban megközelítik egymást a nemek, de olyan még sosem volt, hogy több nő dohányozna.

Ez amúgy miért nem fáj az embereknek? Miért csak az lenne a polgárpukkasztó, ha a nők cigiznének többet?

szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Tehát tovább csökkent. Ezt tippeltem én is.

szept. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szolovjov ***** válasza:
Hát lehet igazad van. Pedig lassú öngyilkosság. És milyen szörnyű szagúak tőle.
szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dohányzás nagyon káros. Az egészség fontosabb, mint hogy menőnek tűnj, vagy hogy rászokj egy olyan dologra, ami súlyosan károsító, és ami tönkretesz.


Higyj Istenben, imádkozz Istenhez, és kövesd Jézus Krisztus tanításait, akkor le fogsz tudni szokni a dohányzásról.

szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!