Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már tényleg igaz az...

Manapság már tényleg igaz az hogy a legtöbb férfi rendelkezik biztonsági őr szakmával ha baj van legyen mihez nyúlni?

Figyelt kérdés
Ha van is jobb végzettsége, de mondjuk munkanélküli lesz akkor legyen mihez nyúlni ha semmi jobb nem jön össze. Tényleg igaz ez, sok embernek már alap a vagyonőri?

máj. 29. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ez honnan jött?
máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Na ne...
máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem például nincs és nem is tervezem.
máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan nem ismerek senkit, akinek lenne vagyonőri végzettsége.
máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet eddig még sosem hallottam, de nem hinném, hogy ennek sok valóság alapja lenne.
máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem
máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyetlen férfi ismerősömnek sincs ilyen végzettsége.
máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Sok baromságot olvastam már itt...


Most komolyan azt hiszed, hogy férfiak milliói végeztek el egy ilyen képzést? Nem is lett volna lehetséges.

máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem hallottam még ilyenről.
máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy ismerősöm elvégezte az alapot. Két hét alatt megvolt neki. Dolgozott benne 2 évet, nagyon rossz melója volt szerintem. Télen-nyàron tűző napon és fagyban is kint kellett lennie, sokszor 24 óràkat. Majd portàra került. Ott is 24 óràzott de beszélt napi 3 emberrel pàr szót amúgy gépezett. Azt irigyeltem. Nàlunk a cégnél is így van tartva a biztonsàgi őr. Mindig megàllít műszakom végén, mert én meghallgatom hogy aznap éppen milyen filmet nézett és mi tetszett neki. Rendes csàvó, de mutatja hogy ez az a szakma amiben vagy a beled ki van hajtva, vagy bejàrsz melegedni pénzért.


Elvégezheted ha gondolod. Bajnak nem baj ha van. De azért olyan sok embernek nincs meg, és szerintem a jó pozíciókra ismerősök kerülnek. Én is férfi vagyok, még sincs meg és nem is tervezem. Amit akarok majd még a diplomàm ellenére az a targoncàs képzés, de csak a forklift certified mémek miatt. PHD utàn - ha jövőre meglesz - az jön levezetésnek.

máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!