Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most legyek biztonsági őr...

Most legyek biztonsági őr vagy ne legyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Megéri ezt elvégezni 110 ezer forintért? Érdeklődtem egy ilyen képzéssel kapcsolatban azóta bombáznak email-ekkel hogy menjek a képzésre. Már vagy három emailt kaptam tőlük. Az utolsóban azt írja megszűnik teljesen és majd ilyen rendészeti őr lesz helyette középiskolában 2-3 éves szakma lesz. Szóval végezzem el most. De én nem tudom nekem megéri e ez. Lehet ezzel munkát találni? Mert én nem vagyok egy férfi állat szerintem senki se alkalmazna engem. Az a gond senki se ijedne meg tőlem. Minden érdekelne ezzel kapcsolatban amit csak tudtok. Meg azért a 110 ezer se kevés, most épp nem hiányozna de nem vagyok milliomos bármikor jöhet olyan helyzet hogy hiányozni fog. Főleg hogy csinálom a jogsit is az még ennél sokkal több pénz.

2020. dec. 17. 14:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként távoktatásban zajlik csak a vizsgára kell menni, viszont Budapest ahol sose jártam eddig.
2020. dec. 17. 14:10
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha találsz is vele állást, az kb. a minimálbért fizeti. A biztonsági őröket amúgy is sz@arba se nézik.
2020. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy odavaló vagy és rá tudsz szánni annyi pénzt, ami nem okoz gondot, akkor menj. Ha nem vagy biztos ezekben, akkor ne.

Ha nincs szakmád vagy a jelenlegivel nem találsz munkát, akkor jól jöhet egy okj, de én nem azt látom, hogy olyan biztos vagy ebben. Nincs más képzés, ami tetszik?

Bírod a monotonitást? Az éjszakázást, ha nem boltba kerülsz?

2020. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
auchanba és tescoba mindig a feladatra alkalmatlan embereket vesznek fel, mert más nem jelentkezik. úgyhogy van esélyed. de máshova is mindig furcsa emberek jelentkeznek. dolgozhatsz majd havi 240-300 órát.
2020. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem "állatnak" kell lenni, jól kell tudni kommunikálni, ez a kulcsa.

Én szeretem csinálni, pedig nő vagyok. Remekül bírom a 24/48-at,a fizetésemre se panaszkodok.

Áruházban nem csinálnám, de gyárban remek, kamionok ellenőrzése, fotózása, dolgozók ki és beléptetése, elvagyok.

Ha bírod az ébrenlétet, akkor csináld meg, amúgy ne.

Sok sikert.

2020. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Felejtsd el!!!


A többségét feketén alkalmazzák, ki se fizetik rendesen, kihasználják őket, a foglalkoztató cégek visszaélnek a dolgozók adataival...stb.

Inkább menj gyárba dolgozni, az legalább tiszta.

2020. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

HA nagyon kell a meló, és HA tudsz egy nyugis helyet, akkor érdemes elvégezni, mert bármikor jól jöhet. Persze nem az itteni Gyakoris válaszolóknak, mert itt mindenki több diplomás, milliókat kereső, zseni.


DE, SZERINTEM, a 110 nagyon sok érte, HACSAK, nem ad fegyvervizsgát is.


ÉN, ennyiért, ha van érettségid, inkább az FBŐ őrtanfolyamra mennék.

2020. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Gyárba? Tudod mekkora leépítések voltak/vannak? EZREKET rúgtak ki.

2020. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem megyek inkább úgyse tudnék szart se megvédeni. Most csak ott vagyok de olyan mintha ott se lennék annak sincs értelme
2020. dec. 19. 13:33
 10/16 anonim ***** válasza:

9.-re.


Akkor hová mész?

2020. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!