Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most legyek biztonsági őr...

Most legyek biztonsági őr vagy ne legyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Megéri ezt elvégezni 110 ezer forintért? Érdeklődtem egy ilyen képzéssel kapcsolatban azóta bombáznak email-ekkel hogy menjek a képzésre. Már vagy három emailt kaptam tőlük. Az utolsóban azt írja megszűnik teljesen és majd ilyen rendészeti őr lesz helyette középiskolában 2-3 éves szakma lesz. Szóval végezzem el most. De én nem tudom nekem megéri e ez. Lehet ezzel munkát találni? Mert én nem vagyok egy férfi állat szerintem senki se alkalmazna engem. Az a gond senki se ijedne meg tőlem. Minden érdekelne ezzel kapcsolatban amit csak tudtok. Meg azért a 110 ezer se kevés, most épp nem hiányozna de nem vagyok milliomos bármikor jöhet olyan helyzet hogy hiányozni fog. Főleg hogy csinálom a jogsit is az még ennél sokkal több pénz.

2020. dec. 17. 14:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sehova már van szakmám amúgy, alkalmi munka is van. De azért rendes meló jobb lenne
2020. dec. 19. 13:48
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

A "csaj" bizt.őr vagyok.

Nem kell megvédened kvázi semmit, azért nem hétköznapi, hogy két kamion fotózása közben kifosztják a gyárat. 🤣

Mondom, ha bírod az ébrenlétet, tudsz értelmesen kommunikálni (értsd: nem vagy egy tahó) akkor érdemes.

Jó tanács : fegyvervizsgát csináld meg, csak pluszt jelent.

2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. De meg kell, ha pl éjszaka betörnek. Az más kérdés hogy kicsi az esély, bár amilyen szerencsém van... Mindegy már írtam neki hogy nem akarom.
2020. dec. 19. 16:33
 14/16 A kérdező kommentje:
Amilyen szerencsém van ha én lennék az őr biztos betörnek. Xd
2020. dec. 19. 16:34
 15/16 A kérdező kommentje:
De amúgy csak egyszer törjenek be nem tudom mi csinalnàl nő letedre. Ha sokan jönnek akkor egy nagy darab férfi is kevés.
2020. dec. 19. 16:38
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

15.-re, a kérdezőnek.


Akkor így jártál, menj máshová, na cső!

2020. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!