Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, nektek vonzó, ha egy...

Nők, nektek vonzó, ha egy férfi akcióvadász?

Figyelt kérdés
Tehát ha mindig jó vételekre vadászik a boltban.

#vonzalom #akció #Akcióvadász
szept. 15. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ha a ferjem az, az jó, de a szeretőm esetén inkább kiabrandito
Nem, inkább taszít
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Jobb mintha elinná a pénzt.
szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nincs nekem tetsző válasz, de inkább igen, viszont csak ha nem betegesen csinálja. Én is gyakran úgy találom ki a heti menüt, hogy megnézem, mi akciós, viszont ha brokkolit akarok a csirke (legyen ez az akciós tétel) mellé köretnek, akkor nem fogok csak azért mást választani, mert mondjuk most a krumpli akciós, mivel a krumplit nem szeretem, a brokkoli meg nem akciósan sem drága. Szóval azért ne legyen ilyen extrémen kattant spórolós. Ha látom, hogy akciós valami amit amúgy is szoktam venni, abból szoktam venni 1-2 darabot, függetlenül attól, hogy van-e otthon, meg persze ránézek a dátumra, ha azért akciós, mert 1-2 napon belül lejár, akkor csak akkor veszem meg, ha aznap fel is használom.
szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudni kell megvenni dolgokat teljes áron is. Vonzó, ha valaki tud bánni a pénzzel, tud spórolni, előrelátó stb. De ezzel át lehet esni a ló túloldalára is és az már inkább fillérbaszás, ami meg taszító.
szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pl. ha amikor felajánlja, hogy vesz neked egy cipőt ajándékba, a jó nagy akciós tételeket küldi át, hogy válassz közülük.


Premium márkák, csak akciósak. Tehát nem olcsók, csak jó vételek.

szept. 16. 01:33
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ja, és abból fog állni a párkapcsolat, hogy az akciókat közösen lesik.


Apám egész életében ilyen volt, mai napig, ha vesz valamit akciósan a boltban bemutatja, élelmiszert is!

Nyaraláskor képes végignézni az összes éttermet, hol olcsóbb 50 Ft-tal valami.


Szerintem ez nem vonzó tulajdonság, mert önbizalomhiányra utal, hogy nem tud elég pénzt keresni, meg folyton a pénz körül forog az élete.

Max egy olyan nőnek lehet ez vonzó, aki kevés pénzből él, és már nincsenek nagy elvárásai, viszonylag idős, magányos.

szept. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis csóró? Kösz nem.
szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Női power fantasy = Legdràgàbb cuccot veszi a csàvó mert annyira jól megy hogy megteheti.


Persze hogy taszítja őket. A vonzódàs alacsony szintű gondolkozàs. A gazdagnak làtszó csórók vonzóbbak mint a gazdag smucigok. Pont mint ahogy kutatàs újra ésújra bizonyítja hogy annak ellenére hogy a magasszintű gondolataik mit löknek ki a szàjukon, bizony a nagy és agresszív férfiak vonzóak szàmukra.


Ha csajozni akarsz, akkor azt kell mutatnod hogy megrendíthetetlen vagy. Nem az a baj ha az olcsót veszed. Hanem ha làtszik hogy azért veszed azt mert olcsó. Rànézel az àrcédulàra elvàgtad magad. Van a helyedre 10 màsik aki jobban leplezi hogy szàmít a pénz, akàr hitelre is a dràgàt veszi, így a csaj azt hiszi hogy mekkora nagy halat fogott.

szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a barátom szokott akciók után vadászni. Egyáltalán nem esik át a ló túloldalára, ha kell valami, akkor azt megveszi. Valahogy nagyon jó érzéke van arra, hogy kifogja a jó akciókat, de nem az a kuponos fajta.
szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Nekem az mert én is ilyen vagyok:D
szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van az a szint, ami nekem még elfogadható, de van, ami már baromi kínos.


Kezdjük azzal, hogy én nem várom el, hogy nekem ruhát vásároljon... ha meglepit vesz nekem, és ismeri a stílusomat, az oké, de ez a "veszek neked ruhát cicu, de ezekbű választhatsz" elég kínos... olyan, mintha egyszerre akarna sugar daddy akarna lenni és nem (nagyvonalúnak akarná magát láttatni). Én nem akarok sugar daddyt. Mindenki vegye meg a saját ruháit, azt' annyi.


Ha a közös háztartásba nem vesz teljes áron cuccot, hanem keres akciókat, vagy élelmiszert, vagy saját magának dolgokat, az teljesen rendben van. Kivéve az alábbi eseteket:

- ha megveszi az olcsó, gagyi hamisítványt kötve az ebet a karóhoz, hogy de hát az ugyanolyan (pl. bazári kínais "márkás" ruhákat, táskákat - ennél gázabb nincs, amikor a gagyi Michael Kors meg Gucci hamisítványra veri vki magát meg ilyeneket ajándékoz... szánalmas -, wishről rendelt "márkás" elektronikai cikkeket)

- ha az egész személyisége abból áll, hogy ő a "kuponozós" (kb. azok az emberek, akik az ilyen Extreme Couponing műsorokban részt vesznek)

- aki pár forint kedvezményért nehezíti meg a saját életét... pl. amikor vki azért elpazarol több órát az idejéből, hogy a lehető legolcsóbban vegye meg a cukrot meg a lisztet az adott héten és az 13 órára levő nagykerbe kimegy a legakciósabb WC-frissítőért, főleg ha a benzinpénzt beleszámolva baromira nem éri meg


De azzal semmi gond nincs, hogy pl. ha kell neki vmi, akkor megnézi árukeresőn, utánanéz, van-e rá kupon a neten, vásárlás előtt megnézi, hogy olcsóbb márka tudja-e azt, amit a kinézett drágább és megnéz hozzá pár netes értékelést, ruhát használtan vesz magának stb.

szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!