Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van elnézve az, hogy az...

Miért van elnézve az, hogy az emberek tömegközlekedési eszközökön fülhallgató nélkül halgassák a sz*r zenéiket meg videóikat?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyenkor szólni az illetőnek, hogy kapcsolja ki, akármit is hallgat?

szept. 15. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, szólok érte
Nem, de nagyon zavar
Nem, és nem zavar
43 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Legszívesebben verekednék, ha tudnék és a törvény sem tiltaná.
szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Azért van elnézve, mert legtöbbször balhés cigányok csinálják, csapatban, vagy láthatóan bedrogozott fiatalok (jövőnk zálogai!), és senki nem szeretne egy kést kapni az oldalába, vagy bármely más testtájába.

Engem is zavar, de többnyire az jobbanzavarna, ha meghalnék.

szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenhol van elnézve.

Mondjuk engem nem szokott érdekelni, pláne, hogy van, amikor a sofőr rádiója szól végig az úton, de van, amikor a buszsofőr kifejezetten szól érte, hogy kapcsolják ki, mert másokt zavar(hat).

szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Én a saját zenémet szoktam hallgatni fülhallgatóval, tudom javasolni, ha ki akarod zárni a külvilág zaját.
szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nincs elnézve, rád biztos bárki rádszólna.
szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5: Ha lennék akkora tapló f~sz hogy fülhallgató hallgatnék valamit, akkor teljesen jogosan szólnának rám


De nem vagyok, és remélhetőleg nem fogok lesüllyedni erre a szintre a jövőben sem

szept. 15. 19:16
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem nagyon zavar, de sajnos a #2-sel kell egyet értenem :(
szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Zavar, de nem szólok érte, mert annyit nem ér, hogy balhé legyen miatta. Szerencsére nem gyakran találkozom ilyennel és azt a pár megállót kibírom. Valószínűleg a többség is így van vele, azért van "elnézve".
szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem izgat, mivel én fülhallgatóval járok. De ha ez nem lenne, őszintén szólva sokkal jobban zavarnak maguk a jármű zajai, kb az összes olyan hangokat ad ki, mintha szét akarna esni bármelyik pillanatban, esetleg a bömbölő babák (nem, nem érdekel, hogy a babák természetes, hogy sírnak, akkor is rohadt idegesítő, adjon egy cumit a szájába vagy akármi) illetve emellett a hangosan telefonálók is sokkal rosszabbak annál, minthogy valakinek szól valami a telefonján. Nyilván mikor társasággal megyek valahova, akkor nincs füles, akkor hallom ezeket a dolgokat és szerintem SOKKAL idegesítőbbek.
szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

10


Egy szóval nem írta, hogy Budapestről beszél. Hallucinálsz?

szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!