Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van elnézve az, hogy az...

Miért van elnézve az, hogy az emberek tömegközlekedési eszközökön fülhallgató nélkül halgassák a sz*r zenéiket meg videóikat?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyenkor szólni az illetőnek, hogy kapcsolja ki, akármit is hallgat?

szept. 15. 18:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Várost nem írtam, de mindenhol ez megy


Szerencsére nem minden egyes buszon/vonaton, de kb. ugyanolyan arányban találkoztam ezzel kisvárosban, nagyvárosban, mindenhol



És k~~vára zavar bárhol is történjen meg

szept. 15. 21:47
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem szólok -mert nem szólhatok- de rohadtul zavar!

Tudomásul veszem hogy egy nyomorult tapló, és megpróbálom elkerülni.

szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Én multkor olyat láttam hogy vmi vallási istentiszteletes hangos felolvasást üvöltetett a hülyegyerek telefonról, és nézte nagy áhitattal a képernyőt.


Nem tudtam eldönteni hogy ez most élőben trollkodik, vagy valóban ilyen-e.

szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szólni, ha éppen hallom (mert néha fülhallgatóval vagyok zenét hallgatva, videót nézvbe) mert az ilyenek ált. annyira nagyra vannak magukkal és annyira azt hiszik, bármit megtehetnek és ha vki szól nekik, akkor néha még hivatalos személlyel szemben is agresszíven lépnek fel, nekem meg erre nincs szükségem, főleg hogy egy 156 centis, nem ironlady nő. A 10.-nek üzenem, hogy nem, Budapest nem Harlem, nem is gyakori ez a viselkedés, de van, és akkor általában ilyenek a reakciók. Láttam már buszon suttyókat ordítozni meg csapkodni, amikor az ellenőr megkérte őket nyomatékosan, hogy szóljanak a kölyökre, hogy ne folyassa rá a körömlakkot az ülésre...
szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10es hozzászólása alapján ő az aki bömbölteti a vacak zenéjét
szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Veszprém megye; nálunk is nagyon gyakori jelenség ez, de így sem merek szólni, mert pont olyanok bömböltetik, akikről ránézésre tudod, érzed, hogy nem fognak ilyenre kulturáltan reagálni.

Csak, mivel senki nem szól rájuk, magamat is idevéve, nincs is az ilyeneknek következménye, visszhangja, így ez nem is fog változni a közeljövőben, vagy csak tovább romlik a helyzet, és még többen veszik fel ezt a nem túl kellemes szokást.

szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem zavar, mert nem vagyok egy karotnyelt sz*rrago.

TOMEGkozlekedes, nyilvan van ilyen is, meg meg sok mas. Ameddig az illeto nem kotekszik velem vagy nem hanyingerkeltoen budos, nem zavar mit csinal. Altalaban nem orakat tomegkozekedek. Ha meg igen, igy jartam. Nem kizart az se, hogy en is zavartam mar mast.🤷🏽‍♀️

szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13: dicsoseg az Urnak, ez meg kimondottan egy jo dolog 🥰
szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
9: latszik nincs gyereked, ha szerinted egy cumitol elhallgatnak 🤦🏻‍♀️ szerintem akinek sir a babaja, pont sokadrangu lesz neki hogy te hogy viseled...
szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok, mert szeretnék élni… de nagyon zavar.
tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!