Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentálisan hogy lehet feldolgo...

Mentálisan hogy lehet feldolgozni hogy az ember elvesztegette a fiatalságát, vagy hogy megöregedett?

Figyelt kérdés

Pl most a fél város zeng a Sziget fesztiváltól több tízezer fiatal tombol, addig a 40-es korosztály 4-6 fős "házibuliban" megiszik 2 sört és társasjátékozik...

Én meg bezárva depressziósan várom a halált miközben soha egy percet nem éltem.



aug. 11. 05:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Látszik is, hogy nem jársz el szórakozni, mivel él a fejedben ez a "kiröhögnek a fiatalok a korom miatt" mítosz. Ha kimennél a Szigetre vagy elmennél egy fesztiválra megtapasztalnád, hogy ez nincs így. Senki nem fog veled, a 40 éves láthatatlan, érdektelen pacákkal foglalkozni.
aug. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Én 35 vagyok, 3 gyerekes apa vagyok, ha van a közelben egy akármilyen jó koncert, simán elmegyek rá, akár egyedül is.

A múltkor Leander Kills koncerten egy nyugdíjas nénike csápolt az első sorban, az ég világon senki nem nevette ki...

De kérdező, te csak ülj otthon a négy fal között, húzd le a redőnyöket, és sajnáld magad, ha csak ennyi eszed van...

aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Feltétlenül a bulizás valamelyik formája (házibulik, szigetfélék) jelenti neked az életet? Más tevékenység vagy hobbi nem érdekel?

Mindenki máshogy viseli az öregedést, más is van, aki megszenved vele, ebben nincs semmi furcsa.

aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

A balsorsodért (az elvesztegetett fiatalságodért) nagyrészt te vagy a hibás. 20-30 éves korodban ki tartott vissza a buliktól.


Én simán megtehetném, hogy hetijeggyel a Szigeten lennék. De nem teszem. Én másképpen bulizom. Nekem egy 5-6 fős beszélgetős társasozás/grillezés a buli. Nem érzem azt, hogy elvesztegetném a fiatalságomat 29 évesen. Mindenki másképp szeret bulizni.

aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
#12 Szerintem az ilyen néniket pont hogy imádja mindenki és tök menők! :)
aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
az nem korfüggő, hogy nem találsz értelmet az életednek és soha nem is találtál
aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#17 👍
aug. 11. 10:51
 18/22 A kérdező kommentje:

#16 🤣🤣🤣 nagyon nem mindegy hogy veled vagy rajtad szórakoznak.

Szerinted Korda Gyuri bácsit is a művészetéért szeretik ?

aug. 11. 10:52
 19/22 anonim ***** válasza:
30%

#19 Áh, már értem! :) Magadból indulsz ki. Te vagy az, aki röhög a bulizó időseken, ezért félsz attól, hogy a nálad fiatalabbak meg rajtad fognak röhögni. Értem már.


Megnyugtatlak: viszonylag kevés a hozzád hasonló tahó a koncerteken, fesztiválokon. És úgysem számít a véleményük, hiszen csak ostoba tahók. Tulajdonképpen még közösséget is tudsz velük vállalni.

aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sose volt a saját döntésed az életed iránya? Hogy mi van? Pontosan mi vagy ki akadályoz meg benne, hogy valamit csinálj?
aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!