Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Netes ismerkedésnél miért...

Netes ismerkedésnél miért ennyire nyomi sok ember?

Figyelt kérdés

Tudjátok, én az az oldschool hozzáállású vagyok, aki nem akar írogatni naphosszat feleslegesen. Szívesen kérem el a telefonszámot a csajoktól. Egész eddig a pontig mondanak fűt-fát, aztán felszívódik a nagyja


Döbbenetes, hogy mennyire féltik. Pedig irásban lehet ám nagyokat hazudni, szóban sokkal őszintébb az ember. Egyszerűen rá van kényszerülve. Nektek mi a tapasztalat?


aug. 8. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok.

Tízenéve társkeresőztem. Az elején még beszélgettünk stb. de eszem ágában sem volt ennél többet, csak nem akartam megbántani, meg hogy írtam volna le? Úgyse lesz semmi, ne írj többet?

Aki hamar számot kért, az meg gyorsan letudta volna a köröket, tali egyből nála.

Pont olyan nehéz online találni, mint élőben.

aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"Aki hamar számot kért, az meg gyorsan letudta volna a köröket, tali egyből nála."


Gyors számcsere után hányszor mentél fel hozzájuk, hogy megkapjanak?

aug. 8. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer. Se előtte, se utána.

Egyébként egész sokáig együttmaradtunk.

aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
En se adnam meg, peersze, hogy aztan hivogasson az ejszaka kozepen ismeretlen szamrol, csak mertnem akarok vele folytatast 1 randi utan. True story. Viszont az irogalas hive se vagyok, de szerencsere 100 chatalkalmazas van mar, amin beszelni is lehet.
aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na hát olyan rosszul jártál? Egyébként abból az egy esetből feltételezed mindenki csak le akarja vágni a kanyart és azért kér számot.


Valóban le akarnak tudni köröket. Én például a felesleges köröket akarom letudni. Kiszűrni a szélhámosakat, akikkel soha nem lesz úgyse egy randi se semmi, és csak az időmet fecsérlem velük.


Az ilyenekre gondolok:


"Az elején még beszélgettünk stb. de eszem ágában sem volt ennél többet"



Boccs, de nem élek örökké, nekem az ilyesmi nem fér bele.

aug. 8. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se adtam ki szívesen a telefonszámom senkinek, ha bizonytalan voltam bennük, mert így sosem lehet lekoptatni őket, ha valami félremegy.


Viszont én se szeretek örökké chatelni, abszolút a személyes találkozók híve vagyok.

aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Sosem adnám meg a telefonszámom valakinek, mielőtt némi írogatás után ki nem derül róla, hogy alapvetően normális. Volt már itt szerencsém priviben egy komplett elmebeteghez. Az itt küldött napi 40 privijét tudtam ignorálni. Ha hívogatott volna, meg is bomlik az agyam.

Plusz utálok telefonálni, nagyon személyes kapcsolat kell hozzá, az meg nem egy friss ismerkedés. A barátnőimmel is inkább csetelek, meg elmegyünk együtt ide-oda, telefonon a nagyanyámat hívom és a férjemet, hogy hozzon hazafele zsömlét.

aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

#5

Hat szamot kellett cserelnem, nem.nagy ugy, de nem is akarnam minden netes idiota utan megtenni.

Utolso mondatomat meg gondolom nem olvastad.

aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 azt írtam, egyhez mentem fel egyből nem azt, hogy annak az egynek adtam meg a számom.
aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor 0 (nulla!) tapasztalat alapján feltételezel butaságokat, rosszhiszeműen. Értem, így már más 🤭
aug. 8. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!