Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 80 éves ember idősnek számít?

80 éves ember idősnek számít?

Figyelt kérdés
Rendben van fizikailag és szellemileg is. Attól még idősnek számít valaki? Gondolatai, tettei még idős emberekét idézik?
aug. 8. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan meg sem érik ezt a kort. Természetesen idős emberről beszélünk.
aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudok irigykedni másokra mikor látni ilyen idősen is szellemileg vagy akár fizikailag is friss embereket, akik tudnak haladni a világgal. az enyémek még "csak" idén lesznek 70, de sokszor olyan nehéz velük, édesanyám házsártosabbá vált mint valaha, felcsattan kis dolgokon, vitát generál és néha rosszabb mint egy gyerek, apámat meg teljesen befolyásolja a hatalmon lévő kormány propagandadumája és konkrétan jó embernek tartja a királyunkat, tényleg mintha nem a valóságban élnének néha
aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A száz évesek mellett fiatalnak számít. Az ovisok mellett inkább idősnek.🤔
aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szolovjov ***** válasza:
66%
Nagyon öreg. A családomban a 60-at is luxus megélni.
aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
80 éves az már egy trottyos szar, igen
aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Amikor 10-en éves voltam, a 30-asokat láttam öregnek, 20-on évesen az 50-eseket tartottam öregnek.

30 évesen azt mondtam hogy a 60-asok öregek.

Most 40+-osan a 80 évesek számítanak idősnek.

Édesanyám 84 évesen azt mondta, hogy nem érzi magát idősnek, talán majd 100 évesen, ha megéri.

Sajnos nem érte meg a 85-öt sem. :(

Mindegy, hány évesek vagyunk, sose fogjuk magunkat öregnek érezni és ahogy haladunk előre a korral, úgy toljuk ki az öregség határát.

szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az nem igaz hogy nem érezzük magunkat öregnek, sok megkeseredett harmincas is érzi magát annak sajnos. nézem és olyan igazságtalannak érzem hogy pl. Nagy Feró 78 éves és olyan fitt mint egy 50-60as, anyumon meg látom hogy most lépett a 70.be és hogy meg van zuhanva szegény fizikálisan
szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!