Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez illetlenség egy 80 éves...

Ez illetlenség egy 80 éves nénitől?

Figyelt kérdés
Volt a társaságunkba egy nő aki ideg betegen viselkedett. Erre azt mondta neki a néni hogy tudom ám mitől vagy ilyen, mert a nők bizonyos időszakban ilyen idegesek. Szerintem meg a menopauza egy természetes dolog, és nem kell rá burkoltan célozgatni, de szégyellni sem kell. Szóval hiába van a néni ezen rég túl, szerintem gondolja meg mit beszél. Mielőtt az jönne hogy engem is érint, nem így van mivel férfi vagyok. De szerintem egy nyugdíjas korú néni sem mászhat bele egy fiatalabb nő intim szférába. Mi a véleményetek?

#illem #idegesség #Célozgatni
2021. jan. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, mint ahogyan terhes nő pocakját sem illik fogdosni, és érdeklődni hogyan fogant és hogy tervezték-e. De mivel 80 éves, más világban szocializálódott és nem fog már megváltozni.
2021. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez kortól teljesen függetlenül parasztság.
2021. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Alapvetően eléggé. De ha valaki idegbeteg módjára viselkedik és a néninél meg elszakadt a cérna, akkor úgy bocsánatosabb.
2021. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

A 80 éves néni már bőven megteheti hogy megmondja amit gondol.

Nem kell mellébeszélnie meg jópofiznia.

Te meg ku.soltál, mert félsz az asszony haragjától.

2021. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4: neked kellett volna meghúzni magad

5: nem a haragtól félek hanem attól hogy utána engem pécéz ki és ha te nem akarsz jópofizni 80 éves korodra hát egészségedre.

2021. jan. 30. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Közösségben idegbetegen viselkedni nem illetlenség? Szerintem elnézhető egy öregasszonytól, hogy burkoltan célozgat rá. Ami ilyen kategóriában illetlenség az az, ha férfiak célozgatnak rá, hogy egy nő azért viselkedik úgy, ahogy az nekik nem tetszik, mert menstruál vagy nincs rendben a szexuális élete vagy klimaxol. Az ilyenek a végtelenül taplók, nem egy öregasszony, aki egy abnormálisan viselkedő személynek célozgat.
2021. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meglehet, de azért ugye van egy határ amit nem kell elviselnem? Mert nekem szívritmus zavarom van, és leg közelebb nem szeretnék én a célpont lenni, és infarktust kapni azért hogy jól érezze magát mert már bármit megtehet.
2021. febr. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!