Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha valaki fejhallgató nélkül hallgat valamit a telefonján?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé zavar. Primitív viselkedésre vall, nem törődik másokkal és azok az emberek, akik ezt csinálják, gyakran kötekednek is, szóval úgymond oda kell figyelnem rájuk.
2021. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Cigány szokás. Zavar.
2021. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal jobban zavar, hogy a sok birka, aki körülötte áll, nem vonja kérdőre, pedig látszik rajtuk, hogy nekik se nagyon tetszik.
2021. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak ostoba emberek csinálnak, főleg cigányok. Az a baj ezekkel, hogy szerintem nem bunkóságból csinálják, hiszen annyira buták, hogy fogalmuk sincs róla, hogy ezzel másokat zavarnak.
2021. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, hogy hol pl egy buliban fura is lenne, ha mind a saját kis fülhalgatónkkal hallgatnánk a zenét (bár voltam már iylenen is, mókás volt :D), meg otthon sem szólnék rá páromra, hogy miért hallani a wc-n is Mercury-t. A tömegközlekedési eszközökön, boltban, orvosi váróban, könyvtárban, utca közepén, iskolai/egyetemi folyosón és hasonló helyeken viszont borzasztóan nagy neveletlenségre vall és a mások teljes semmibevételére.
2021. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

"Sokkal jobban zavar, hogy a sok birka, aki körülötte áll, nem vonja kérdőre, pedig látszik rajtuk, hogy nekik se nagyon tetszik."


Akkor miért nem késelteted meg te magad? Ezekszerint te is birka vagy.

2021. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Proli suttyó dolog. Nagyon zavar. Be is szoktam szólni a kis trógereknek, igen ebben a tekintetben boomer vagyok :)
2021. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem hogy mit lehet lepontozni azon, hogy tartalmilag a többiekével egyező a véleményem, csak kiegészítettem azzal, hogy otthon és olyan helyen, ahol másokat nem zavar nem elítélendő.
2021. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam még egy választ sem, most olvasom őket :)



Sajnos nekem egy rokonom csinálja ezt, és borzasztó idegesítő, hogy nem veszi a fáradtságot arra hogy elővegyen egy fejhallgatót: így ráadásul nem is akarok beszélni vele, ha neki az a szar fontosabb amit néz

2021. jan. 23. 17:23
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Zavar, mert nem tiszta hangzás jön azokból a xarokból, másrészt ami "téged" érdekel, engem már nem bizti.
2021. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!