Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mentálisan hogy lehet feldolgo...

Mentálisan hogy lehet feldolgozni hogy az ember elvesztegette a fiatalságát, vagy hogy megöregedett?

Figyelt kérdés

Pl most a fél város zeng a Sziget fesztiváltól több tízezer fiatal tombol, addig a 40-es korosztály 4-6 fős "házibuliban" megiszik 2 sört és társasjátékozik...

Én meg bezárva depressziósan várom a halált miközben soha egy percet nem éltem.



aug. 11. 05:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Saját döntéseid következménye a jelenlegi életed.

Ha valami nem tetszik, változtass rajta. Már nem vagy gyerek, hogy a szüleid mindent megcsináljanak helyetted.


Gondolom 30 éves vagy, aki azt hiszi, hogy hű..de öreg és mindjárt itt a kaszás.

aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

51 éves, ráadásul nő vagyok. Minden komolyabb metálkoncerten ott vagyok, mert imádom a progresszív és a technikás death metált.

Hogy mennyire érdekel, hogy kiröhögnek-e a fiatalok??? Mivel a kor némi bölcsességgel is jár az esetemben, az eredmény ZERO!!!

Csak saját magadnak köszönheted, hogy a takaró alatt pityeregve várod az elmúlást az ÉLET helyett.

Biztos nem vagy valami okos.

aug. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Igyál! Annyi alkesz van az országban, csak tudnak valamit!
aug. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 én is az voltam, sajnos már nem tehetem meg.
aug. 11. 05:42
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 40 múltam, és sose volt saját döntésem az életem iránya.

A szüleim nem csináltak helyettem semmit, csak elvettek.

Elvették a boldogságot a reményt a szórakozást a fiatalságomat az időt

Minden jót az életben

aug. 11. 05:44
 6/22 A kérdező kommentje:
#2 te se lehetsz túl okos ha azt tartod életbölcsességnek, hogy kiröhögteted magad a fiatalok között.
aug. 11. 05:46
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a te felelősséged az, hogy nem álltál ki magadért. Otthon laksz? Miért nem költözöl el?

Most is van lehetőséged a boldogságra, a szórakozásra, ha tennél érte. Mit teszel érte? Csak sírsz és sajnáltatod magad? Ám legyen. Én meg addig, tervezgetem egyedül a jövő év elején nyaralásomat külföldre (párom mos nem szeretne jönni). 34 éves vagyok. Látod, így is lehet élni.


De te nem is akarsz szerintem változtatni jelenlegi életeden.

A 2-es meg igaza van. A szórakozás nem kor függvénye. Ezt jobb, ha eszedbe vésed.

aug. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Ui. Menj pszichológushoz sürgősen!
aug. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Tudod én egy 55 éves férfi vagyok. Most dolgozott nálunk a cégnél két nyári munkás diák, egy 17 éves csaj és egy 20 éves srác.Részben én felügyeltem a munkájukat és első perctől olyan jól kijöttünk,hogy hihetetlen. Sokat beszélgettem velük, sőt mentünk közösen kajálni is, kis kirándulásra is. Nekem is egy élmény volt, mert tanultam tőlük, még technikában is segítettek,mert abban jobban otthon vannak. Ők pedig élvezettel hallgatták a sztorijaimat az életből. Sokat nevettünk és pénteken, amikor elköszöntek, kérték, hogy írogassunk majd és ha lehet találkozzunk is néha beszélgetni.

Nem érzem magam lelkileg öregnek és szerencsére testileg sem vagyok olyan,mint a mai ötvenes férfiak. Nem dohányzom, nem iszom,rengeteget mozgok, odafigyelek a kajámra és a kinézetemre. De ! Nem akarok fiatalabbnak látszani,sem viselkedésben, sem egyébben. Viszont nem tatásan öltözöm,de normálisan.

Hidd el, mindenki annyi, amennyinek érzi magát ! És ha jön Mr.Kaszás, akkor jön, mindenkiért eljön,ez az egy biztos amikor megszületünk. Miért félnék ? Annyi szép volt és van az életben, meg kell élni amit lehet.


Egy a lényeg,úgy éljünk, hogy az életünk,előrehaladásunk ne más kárán,könnyein és bánatán át történjen ! A többi pedig rajtunk múlik és részben a körülményeken.


Kisugárzással sok mindent lehet előremozdítani, de fékezni és leállítani is !

aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
És ki tud ezen változtatni? És kinek a dolga ezen változtatni?
aug. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!