Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy számít a véleményük?

Figyelt kérdés

Tudom erős a kérdés, de kifejtem. Nem olyan régen sötétebb lett a hajszínem, és számtalan ember fejezte ki nemtetszését, mindenféle kérdezés nélkül, én az új hajszín témáját még véletlenül sem említettem. Szerencsére én továbbra is imádom, de meglepett, hogy emberek ennyire meggondolatlanul tesznek megjegyzéseket mások változásaira és elgondolkodtatott, hogy ez pontosan így van hízásnál, fogyásnál, bőrproblémánál, bárminél.

Nektek mi volt a legmeglepőbb, amit valaki megemlített? Akár külső, akár belső változás.

Pl. belső változásra volt olyan, aki azt mondta sokkal távolságtartóbb lettem (gyerek voltam,mikor utoljára találkoztunk)


júl. 28. 20:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom akkor szüleid véleményét is leszarod magyarán. Most miért fáj az neked, ha ismerőseid megjegyzik ezt? Ja, csak a pozitív dolgot lehet megemlíteni, ami már a másiknak nem tetszik, azt már nem, mert az illető gyenge egója képtelen ezt elviselni.


Gondolom akkor a pozitív dolgokról is ugyanez a véleményed.

júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
46%

Az egyes egy gusztustalan bántalmazó.

Igazad van kérdező. Véleményt csak akkor mondunk, ha kérdezik.

Lehet az embernek negatív véleménye is, nyugodtan, de negatív kritika is kizárólag négyszemközt hangozhat el két olyan ember között, akik bizalmi viszonyban vannak. És azt úgy hívják, hogy jó tanács.

Vissza kell kérdezni, ha sértik a határaidat, hogy "a te életedet miben befolyásolja az én hajszínem?"

júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
Mert normál emberek között számít a véleményünk egymásról.
júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Persze, és akkor megkérdezzük! Miért nem értitek, hogy ez tette tönkre az emberek nagy részét?
júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%

#2

🤣🤷

Te normális vagy? Én bántalmazó?

júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Verbális bántalmazó vagy. Érvényteleníted a kérdezőt, meg sem értetted mit kérdezett, egyből a bezzegelés, "bezzeg a pozitív". Undorító embertípus vagy, akit messze kerülni kell.
júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, még annyit neked, hogy sajnos rengeteg az ilyen ember, egyszerűen jól esik neki, hogy beszólhat, ha nem tetszik neki valami a te külsődön. Nem értem, hogy hogy jön egy valaki ahhoz, hogy ő csalódjon az én hajszínemben. WFT? Nem jön ki a matek. Sajnos ezzel a saját hibáit akarja leplezni.

Gondolhat bárki bármit, szabadon. De kimondani a bántót kérdés nélkül egy borzalmasan káros, etikátlan viselkedés. De az ország 90%-a ilyen.

júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%

Ezt meg neked egyes.

Ideje lenne kitakarítani az országot.

Bár sajnos pont az ilyenek nem fogják megérteni.

[link]

júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%
"Az etika az, hogy mi az, ami kijön a mocskos pofámon"
júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
31%

#6

Normális emberi apcsolatokban igenis számít mindenkinek a véleménye és nem hurrogom le a másikat csak azért, mert az ő véleménye nem egyezik az enyémmel. Elfogadom, mert nem vagyunk egyformák. Tudod, intelligencia?!

júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!