Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van világszintű férfi...

Miért van világszintű férfi csicskítás?

Figyelt kérdés
júl. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
26%

Sosem hallottam Ava Maxot vagy Sabrina Carpentert vagy Minellit arról énekelni, hogy minden nő k***, de férfi alázó hiszti dalokat, na azt igen.


Milyen kriminalisztika? Ki mer ma már nőt bántani? Kéretlen férfi 2 percnél tovább néz a nőre, már az gropingot kiált. Na meg ha egy nő kétségbe vonja a férfi férfiasságát, vagy a méreteit, a férfi bizonyítási kényszerben tör ki, és mindent megtesz, hogy bebizonyítsa kényszeresen az ellenkezőjét, tehát szolgává van téve. Szóval milyen férfi erőszakról és női elnyomásról beszélünk? Ja hogy 30 évvel ezelőtti példákat vagy külföldi példákat (közel-kelet) hoztok. Jaj de hiteles. :D

júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:

Csak hogy egy felfedezést is megosszak:


Olvastam már többször ezt a napi incelt. Néhol egy bizonyos személyként is vélve. Azonban a mai kérdésben én is le lettem napi incelezve, így bizonyítást nyert a tény, hogy a napi incel nem létező személy, hanem téves eszménykép, amit vagy üldözési mániásan üldöznek, vagy ráhúzzák mindig valakire, aki nem tetszik.


Hát azt hiszem támogatom, hogy az incel fóbiát felvegyék a betegségek listájára, mert ez már beteges.

júl. 21. 21:10
 53/61 anonim ***** válasza:
53%

50: Én nem vagyok társadalomtudós, az itt írók többsége sem az, mivel ez nem egy tudományos oldal. (Ezt tudva neked is nagyon könnyű hitelteleníteni magadban az összes választ, ami neked nem tetszik.)


Neked az tenne jót, ha olvasnál, tanulnál társadalomtudományi dolgokról, mert jelenleg kizárólag a saját véleményeddel vagy elfoglalva és feltetted a szemellenzőt.

Elmehetnél egy-két előadásra, ahol hozzáértő embereknek tehetnél fel kérdéseket.

júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

#50 Örülök hogy tisztáztuk, hogy nem vagy társadalmi tudós.


De nem én hiteltelenítelek téged, hanem te magadat. Pont hogy te vagy az, aki azt mondja ne a gyakoriról tájékozódjak, miközben ide írsz. :D Hát akkor csak nem én hiteltelenítelek szerintem. :D Meg most hogy bevallod hogy nem vagy társadalmi tudós. :D Ezt sem én mondtam rólad. ;)

júl. 21. 21:53
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

Itt a gyakorin ki társadalomtudós szerinted? 🤣

Nem, ez az oldal egészen egyszerűen nem arra való, hogy tanulmanyokat folytass. Csak én amondó vagyok, hogy neked épp arra lenne szükséged, nem erre a "szemellenzőben" való beszélgetésre / vitatkozásra laikus emberekkel.

júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:

"Itt a gyakorin ki társadalomtudós szerinted? 🤣"


Hát egy biztos, te nem. :D


Neked meg érzékenyítésre van szükséged férfi témában. ;)

júl. 21. 22:05
 57/61 anonim ***** válasza:
41%

A legnagyobb kár, amit okozhat az ember a másiknak, hogy úgy védi meg igazát, hogy a másikat beállítja pszihopatának, üldözési mániásnak, meg mindenféle pszihés betegnek, csak azért, hogy mentse az irháját.


Ha az ilyen elhiszi magáról és elkezd szedni mindenféle bogyót emiatt, amit nem kéne, akkor azért. Ha pedig elviszik, mert nem tudja bizonyítani az igazát, akkor azért. És gyakorlatilag tönkre van téve egy emberi élet, csak azért, hogy a másik védje az igazát, mentse az irháját, vagy el tegye az útból, letörölje a térképről.


Hogy nem lehet az ilyeneket bezárni.

júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Jellemzőek az olyan párok, ahol a férfi jobb férfiben, mint a nő nőben, illetve, ahol a férfi messze magasabb pozícióban és fizetésben, mint a nők. Fordítva ez egyik sem jellemző.


Ahogy egyébként a normál testalkatú férfi duci nő párosítás is jellemzőbb, mint fordítva.

júl. 22. 14:08
 59/61 anonim ***** válasza:
58%
Nő a férfinek a farkasa.
júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
58%

Nézzünk néhány férfi csicskítási elemet:


A nő betegesen féltékeny, és szinte már pórázon vezetné a pasiját, olyannyira. (Na nem azért mert annyira szereti, hanem csak birtoklásból, meg önbizalomhiányból)


Nem a nőre van rászólva, hogy "Te hallod, ezzel a beteges féltékenységgel elüldözöd ám a pasit), hanem jönnek "herélő idézetek", hogy "Ha egy nő féltékeny, akkor az a szeretet jele, meg hogy nem akar elveszíteni. Minél féltékenyebb, annál jobban szeret."


A másik. Rá telepszik a csaj a pasijára, kb fullasztóan, épp hogy a pasi wc-re mehet még egyedül. Nem a nőre szólnak rá, hogy "Te figyelj már, ezzel a fullasztó kisajátítással elüldözöd a pasit!" hanem ismét jönnek az idézetek. "Ne zavarjon, ha egy nő rád telepszik, mert az azért van mert szeret. Akkor ijedezz, ha már nem teszi, mert ott ébredezik az öntudat."


Harmadik eset: A nő mindenbe beleköt, mindenért cs*szeget. Senki nem a nőre szól rá, hogy "Te figyelj, ezzel így elmarod a pasit ám!" Helyette jönnek az idézetek, hogy "Addig örülj, még a nő cs*szeget. Akkor félj, ha már nem teszi, mert akkor már feladott kettőtöket."


De a kedvencem: Megcsalja a nő a pasit. Na megint jönnek az idézetek: "Ne haragudj a barátnődre, hogy megcsalt! Akkor ijedezz, ha már elhagyott, mert amíg csak megcsalt, nem adta fel kettőtöket."


Ennyit erről.

júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!