Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme férfinak születni...

Mi értelme férfinak születni ha a nők sokkal fontosabbak?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal férfi és egy nő van egy lángoló épületben akkor a nőt fogják megmenteni minden alkalommal. A nők is egyetértenek hogy egy férfi élete nem olyan fontos mint a nőké. A férfiak senkit nem érdekelnek.


[link]


[link]


[link]



júl. 18. 15:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Én férfi vagyok, és imádok az lenni. Erős vagyok, intelligens, törtető, önálló. Az életem szép, szeretek a természetben járni, fejleszteni magam, megélni a létet. Aki az életem része annak fontos vagyok, más nem is érdekel.


Neked az élet egyetlen értelme hogy egy másik férfi megmentsen valamitől?


Bármennyi nő egyetérthet ezzel, semmit nem fog szorozni...


Én imádom, hogy nem kell megmenteni engem, mert én elég erős vagyok egymagam, és én mentem meg a páromat.

júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy marhaság.


Az élet nem csak - képzeletbeli - lángoló épületekből áll.

júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
Hát én még nem hallottam olyant, hogy a tűzoltók, mentők hátra hagytak volna embert a tűzben vagy valamilyen balesetnél csak mert férfi...
júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, én transz vagyok.. Fele férfi, fele nő.
júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

A nő lenne a prioritás egy langoló épületben. Nők is lehetnek erősek. Már nincs semmi előnye és értelme a férfilétnek.


[link]

júl. 18. 16:08
 6/51 anonim ***** válasza:
90%
5. Férfi nélkül nem születne gyerek, szóval van értelme a férfilétnek is.
júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%

Semmi értelme annak, amit írsz.

Egy női és egy férfi életnek pont ugyanannyi haszna és értéke lehet. Bármilyen szakmában lehet mindkét csoport sikeres, bármilyen jelleme lehet mindkettőnek. Ha az alapvető biológiát vesszük, a gyereknemzéshez is kell mindkét fél.

A példád eleve szélsőséges helyzetekre vonatkozik, és ezt a hozzáállást a férfiak erősítették meg. Ők azok, akik inkább a nőt mentenék, ha már tényleg nagyon muszáj választani (és ez még a szélsőséges esetek közül is szélsőségesebb). 2012-ben volt egy lövöldözés egy moziban, aminek a halálos áldozatai közül számtalan férfi a saját testével védte a nőt, ezért haltak ők meg, és nem a párjuk.

Az élet sokkal többről szól, minthogy olyan szituációkon elmélkedj, amik a te életedben talán (valószínűleg) sose fognak bekövetkezni. Nem is értem.

25/N

júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Igen azt a mozis lövöldözést is én említettem tegnap, és az is bizonyítja hogy a női élet értékesebb. A férfi csak hasznos, a nő pedig hasznos és értékes is egyben. A férfilét szánalmas és nevetséges amit a mozis eset is bizonyít. Ott van a videókban megmondva hogy a nők fontosabbak és értékesebbek. Maga a férfi mint koncepció is szánalmas. Egy férfi élet nem ér semmit.
júl. 18. 16:22
 9/51 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek kérdező. A férfi élete semmit se számít. Nőket nem visznek a háborúba, a fronton meghalni, milyen érdekes...
júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%
Na ugyanezt a kérdést tedd fel egy Szaúd-Arábiai nőnek. Lehet, hogy az a baj, hogy rossz helyre születtél.
júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!