Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme régi ismerőssel...

Van értelme régi ismerőssel felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Felköszönteni szülinapja alkalmából, vagy ilyenek? Kedvességből gondoltam. Rosszul is elsülhet a dolog, vagy vajon örülne neki? Vagy el se olvasná?

jún. 6. 22:11
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Félek zaklatásnak venné..
jún. 6. 22:19
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Veszíteni nem veszíthetsz szerintem, hiszen a legrosszabb esetben is max ott lesztek ahol most is vagytok (nem beszéltek).

Az, hogy felköszöntöd, és megkérdezed hogy mi van vele, még nem zaklatás.

jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy hülyének nézzen. De nagyon ragaszkodós vagyok. Már a szüleim is megmondták, "Sanyi, a jó szíved fog a sírba vinni téged." Igaza volt... A szívem cukorból van.
jún. 6. 22:32
 4/36 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm a választ. :))
jún. 6. 22:38
 5/36 anonim ***** válasza:
13%
Hát, kb fele jó fej, és örül, visszaír, kedves, másik fele úgy gondolja ha valaki ír neki az hülye, mivel az írogatás ingyér van, csak valami fizetős programon áll szóba emberekkel, nehogymá neki ingyen írjanak.
jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Csak oly sok embert elvesztettem már. A szívem meghasonul..
jún. 6. 23:39
 7/36 A kérdező kommentje:
Fura, hogy régi kedves ismerősök, akikkel egykor jóba voltam, lehet soha többé nem látom már őket. Vagy lehet én látom rosszul? És hazugság volt az emlékek?
jún. 6. 23:49
 8/36 anonim ***** válasza:
9%
jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%
Én introvertált vagyok: szerintem semmi értelme. Ez csak kb. olyan jópofizás a másikkal.
jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
9# Szeretek jópofa lenni. 🙂 Engem őszintén szólva az se zavar, ha nem ír vissza.. Hanem megkönnyebbülés a lelkemnek, hogy írtam egy számomra fontos személynek. Mert különben hiányérzet lenne bennem.. Nem monológokat írok sosem..
jún. 7. 00:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!