Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme férfinak születni...

Mi értelme férfinak születni ha a nők sokkal fontosabbak?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal férfi és egy nő van egy lángoló épületben akkor a nőt fogják megmenteni minden alkalommal. A nők is egyetértenek hogy egy férfi élete nem olyan fontos mint a nőké. A férfiak senkit nem érdekelnek.


[link]


[link]


[link]



júl. 18. 15:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
60%

#19


"Válásnál is a pasi szívja meg mindig"

Ez nem tudom mit akar jelenteni, de azt tisztázzuk hogy nőnek lenni sokkal több pénzbe kerül, már ott kezdődik hogy rendszerint kell betétet, tampont vennünk, ami nem olyan olcsó + mindenféle egyébb higéniai és szépségápolási termékeket, hogy megtudjunk felelni a lehetetlen társadalmi elvárásoknak a külsőnket illetően.


"Sok esetben a csaj zsarolja a pasit a gyerekkel."

Sok esetben a meg a pasi zsarolja a "csajt" a gyerekkel. Bár a férfiak egy nagy részé olyan szinten leszarja a gyerekét hogy neki mindegy. Mert szerintük a gyereknevelés "nem férfinak való".


"Váláskor általában a pasinak kell elhagynia a házat."

Atyaúristen! Ezt nem gondoltam volna hogy a férfi lét ilyen áldozatokkal jár.


"Sokkal több a férfiak között az öngyilkos és szenvedélybeteg."

De pszichológushoz mégsem hajlandóak elmenni, mert véletlenül sem akarnak az érzéseikről beszélni.


"A pasik előbb halnak, szívproblémák, agyvérzés stb.. miatt."

És ezt annak köszönhetitek leginkább hogy b@sztok elmenni orvoshozz. Pl. a nők évente elmennek nőgyógyázhoz rák szűrésre (ahol általában mindenért leórdít és megszégyenít minket a 80 éves kiégett bunkó doki). A férfiaknak eszük ágába nem jut elmenni urulogushozz rendszeres vizsgálatra és csodálkozik ha elviszi a prosztata rák.


"Egy nő, ha szép, simán eltartják, ha jó adottságai vannak elmehet prostinak."

Nem tudom mi a jó abban ha valaki tárgyiasítja magát. A prostitúció meg eleve férfi igényeket szolgál ki és nem egy veszélytelen tevékenység. Én ezt a helyedbe nem irigyelném.


"A nőt előre KELL engedned az ajtóban, különben bunkó vagy."

Át tudom érezni hogy ez mennyire megerőltető lehet.


"Ha túl maszkulin vagy, akkor a nő szemében egy bunkó állat vagy, ha meg kenyérre kenhető, szelíd, akkor egy papucs vagy."

Ha neked az a maszkulinitás hogy egy agresszív, részegen ordibáló, modortalan tuskó vagy, akkor ne csodálkozz. A "papucs" jelzőt meg mindig férfiak szokták használni férfiakra.


"Szó van a nők elleni bántalmazásnál, de mi van, ha a nő veri a férjét?"

Olyan is lehetséges, de nem mindegy az arány, mert a családon belüli erőszak úgy kb. 80%-ban nőket és gyerekeket érint. A nemierőszakról nem is beszélve. Szerinted ha egy nőt megerőszakol a párja azt menniyre veszik komolyan? Mert általában az jön hogy "Jaj hát ilyen nincs, hogy tudna megerőszakolni a párod? Biztos átmosták az agyát ezzel a metooval"


"A pasit fogják kiröhögni, hogy haha, veri az asszony, micsoda nyámnyila."

Egyészen konkrétan a többi pasi fogja kiröhögni.

júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
80%

ja kedvencem kimaradt.


"A nő meg tud élni a szépségéből, lásd szépségkirálynők, ami egy szakma, a pasik nem."

Jézusom! A szépségkirálynő nem egy szakma. 😄 A szépségkirálynő és a modell teljesen két külön dolog. A modellkedésből lehet megélni és férfi modellek ugyan úgy vannak mint női modellek.

júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
80%
A kedvencem, hogy a nyíltan provokatív replikáit jelenteni sem lehet... Innentől kissé gyanús a dolog...
júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Senior Séf ***** válasza:
A fény csak a sötétben látszik. A nő csak akkor tud fontos-ABB lenni, ha van mellette kevésbé fontos is; a férfi, akinek gyönyörűvé teszi az életét.
júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani hogy a nő önmagában is értékes, de egy férfi semmit nem ér nő nélkül.
júl. 18. 17:45
 26/51 anonim ***** válasza:
85%

25. Legyen így akkor, sok boldogságot!

Nekem akkor jó, én nő vagyok!

júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
50%
Nőket nem visznek katonának a frontra meghalni.. Ellenben a férfival, aki ugye "fogyóeszköz"...
júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
80%
Nézz normálisabb tartalmakat mielőtt az utolsó agysejted is elhal.
júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Lányok megnyertétek a nemek harcát. 🥳🥂🍾
júl. 18. 18:45
 30/51 anonim ***** válasza:
81%
Ámen.
júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!