Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 30 éves férfinak hol kell...

Egy 30 éves férfinak hol kell tartania az életben?

Figyelt kérdés
Mit kell elérnie, milyen kritériumoknak kell megfelelnie? Mit kell felmutatnia egy 30 évesnek, hogy a társadalom szemében ne egy nagy nulla legyen?

júl. 20. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenkinek sablon szerint kell haladnia az életben. De a kérdésre válaszolva leginkább ott, hogy ilyeneket ne kérdezgessen.
júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Kb saját lakás?
júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan H "KELL"
júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Dolgozzon, és legyen képes egy háztartás működtetésére, az azzal járó feladatok elvégzésére, bárhol lakik is.
júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyen egy saját lakása vagy háza, legyen munkahelye, meg legyen egy autója.


Kb ennyi.

júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom: autó, lakás, munkahely. Ha nem is saját lakás, legalább albérlet és nem mama hotel.
júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

30 évesen nős voltam, két gyermek apja,részletre vásárolt panel lakásban laktunk. Másod- és harmadállásokat vállaltam, (az átkosban még lehetett) hétvégén kőműveshez jártam culágerkedni. Lassan meglett mindenünk, csak éppen a gyerekeim csak látásból ismertek.

40 évesen leckét kaptam kalandból, ami ráébresztett, hogy semmi keresnivalóm az exem mellett. Új életet kezdtem, új párral, s mivel a lelki békém fontosabb volt, mint az anyagi javak, lezser legyintéssel hátrahagytam mindent, és elölről kezdtem/kezdtük egy lepukkant vidéki vályogban.

Most 65 éves tollahullott öreg csókaként megvan mindenem, ami a nyugdíjas éveimhez kell. Nem mondom, hogy nem tudnék néhány misit elpüfölni házra/kocsira, de a meglevők is teljesítik az elvárásokat.

Szóval semmit nem mond egy emberről a 30 éves státusza. Tartasz,ahol tartasz, csak légy mozgásban. Fejlődj.

júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!