Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket részesítitek előnyben...

Melyiket részesítitek előnyben? A tv nézést, vagy az online fimezést?

Figyelt kérdés

És mi az oka?

Számomra úgy tűnik, hogy valamiért a tv nézése, már retrónak számít, a legtöbben be sem kapcsolják évek óta.

Ennek mi az oka?

Online, sokkal jobb filmezni?



#TV csatorna #Vagy netes filmek
júl. 21. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ó, a szinkron, ahogy írta a 16os. Igen, ez is egy plusz ok, hogy miért nem nézek tv-t. Borzalmas a mai szinkronok színvonala. Én is jobban szeretem eredeti nyelven, vagy angolul nézni.

13mas voltam.

júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Elvileg, amikor a digitális tv-t kitalálták, ez volt az egyik ok, hogy egy filmhez több szinkront is tudnak tenni.

Azóta se csináltak egy ilyet se.

júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én néha bekapcsolom a tévét, mert hiányzik az a fíling, de többet szoktam neten nézni filmet, műsort - akkor nézek és azt nézek, amit akarok, olyasmit is, amit Mo-n fogható tévéadó nem ad le, nem kell időponthoz alkalmazkodnom, nincs benne reklám.
júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!