Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket részesítitek előnyben...

Melyiket részesítitek előnyben? A tv nézést, vagy az online fimezést?

Figyelt kérdés

És mi az oka?

Számomra úgy tűnik, hogy valamiért a tv nézése, már retrónak számít, a legtöbben be sem kapcsolják évek óta.

Ennek mi az oka?

Online, sokkal jobb filmezni?



#TV csatorna #Vagy netes filmek
júl. 21. 12:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értelmezem, hogy a kérdés csak a filmnézésre vonatkozik. Egyértelműen online, vagy offline már meglévő filmeket nézve jobb, mint TV-ben.

Én döntöm el mit nézek, akkor állítom meg, amikor akarom, ha nincs kedvem végig nézni, megnézem később/másnap ugyanonnan folytatva.

Ezzel szemben TVben akkor indul mikor a csatorna akarta, oda rak reklámot, ahova akarta, és ha bealszom rajta, akkor így jártam...

Szóval nem igazán látom, hogy lenne akár 1 olyan dolog is, amiben jobb lenne a TV.

júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A TV műsor valóban a nem gondolkodó embereknek való...
júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor néztem utoljára tvt, amikor a 10 percenként 15 perces reklámok alatt este 10től éjfélig kitakarítottam ág egész házat, hogy ne aludjak be, és még a felénél járt a film. Végül nem bírtam végignézni. Na azóta se tévézek. Amúgy is ritkaság, hogy bármi olyat adjanak, ami érdekel.

Online filmeket akkor nézem, amikor akarom, addig, amíg akarom, akkor állítom meg, amikor akarom, és nincs reklám. Csakis online! Híreket is neten nézek/olvasok.

júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Streaming, torrent. Én sem bírom idegekkel, hogy egy másfél órás filmet 3 óra alatt adnak le, annyi a reklám. Mire vége az egyik rohadt reklámblokknak és újra ráhangolódok a sztorira, megint reklám van. Kösz, nem. Azt hagyjuk is, hogy a műsorok 90%-a nézhetetlen fos, ahol meg van normális műsor (National Geographic, Discovery és társai) szintén ott a reklám probléma, valamint annyit ismételnek, hogy 2 nap után már csak ismétléseket nézel napokig. Inkább fizetek többféle streaminget, és akkor nézem, amihez kedvem van, reklámok meg egyéb idegesítő tényezők nélkül.
júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Én naponta bekapcsolom a TV-t. Elő nem fizetek semmire pluszban, mobilnetem sincs. Drágaság van, nem fér bele. Ha van vmi videán vagy onmove-n megnézem, de azt is TV-hez csatlakoztatom, laptopon nem szeretek filmezni. Sajnos hétvégén nem adnak semmi jót, vagy csak nagyon ritkán online meg nem tudom mit nézzek ami lekötne így marad a telónyomkodás.

20on/Nő

júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tv-m már lassan 15 éve (tudom, hogy ez régi vicc, de tényleg), mert számomra nézhetetlen. Én nem tudok filmet vagy műsort nézni úgy, hogy 20 percenként van benne 5-10 perc reklám. Illetve alapból nem szeretek magyar szinkronnal nézni filmeket, a tv-ben pedig mást se adnak.


A neten használok reklámblokkolókat + teljesen más mengézni egy fél perces reklámot egy videó előtt, mint 10 percig várni, hogy végre folytatódjon az adás.

júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16: a válaszokból ítélve, a nagy többségnek is itt csak azért van még tévéje, hogy a laptop helyett azon nézze a torrentezett/streamingelt tartalmakat, mert így mégiscsak nagyobb a képernyő :D
júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem még van tv, de nem fizetek elő, marad az, ami jön a levegőben.

Heti pár film, + a híradók. Félelmetes, hogy mennyire nincs film 12 csatornából egyen sem. Török sorozat az van. Szerintem külön fizetnek érte, hogy nálunk is vetítsék.

A többi a neten jön.

júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Online, így azt nézek amit akarok, akkor nézem amikor akarom és reklám nélkül.
júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Metionin ***** válasza:
Nincs tévénk, nem érezzük szükségét. Ha nézni akarunk egy filmet, akkor megnézzük online vagy youtube-on szoktunk dokumentumfilmeket nézni. Mióta elköltöztem a szüleimtől 15 éve nem tévéztem, igazából akkor se nagyon néztem amikor még velük laktam, csak mivel mind egy szobában voltunk, láttam mi megy. Idegesített a sok hülye reklám meg hogy semmi értelmes műsor nem volt, csak elcseszett sorozatok, ami érdekes lett volna az vagy késő éjjel ment vagy olyan csatornán, ami nekünk nem volt. Szóval nem tartottam egy nagy élvezeti értéknek soha, háttérzajként meg kifejezetten idegesített és alig vártam, hogy a szüleim végre kikapcsolják és lehessen normálisan tanulni vagy olvasni vagy hogy egyáltalán halljam a gondolataimat.
júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!