Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Etikus ha felmondok egy...

Etikus ha felmondok egy munkahelyen írásban, és ezt csak a főnökkel magával közlöm, senki mással még a közvetlen kollegákkal se, és a főnökre hagyom hogy kivel és mikor közli?

Figyelt kérdés
júl. 18. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Elvileg így is kell felmondani. Gyakorlatilag pedig intelligens dolog lenne legalább a közvetlen kollégákkal közölni aznap, amikor fel fogsz mondani, vagy már felmondtal.
júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mennyiben tartozik ez rájuk? az utódlást munka szétosztását nem ők és nem én döntöm el úgyse.
júl. 18. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem is ezt írtam.
júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kedvenc várható kérdésem lesz majd amikor az egyik helyi buzgómócsing belemászik a pofámba és számon kéri miért mondtál fel? Mondom majd NÉZZ tükörbe!!
júl. 18. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Akartam volna válaszolni, de az utolsó megjegyzésed olyan balázsos lett...
júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Elég agresszív vagy. Inkább ne mondj semmit senkinek.
júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha rossz viszonyban vagy a kollégákkal mindenkinek jobb ha megajándékozod őket azzal, hogy egyszercsaktól már soha többet nem mész, nem kell szólni. Mindenki fellélegzik, te is, ők is.
júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"obb ha megajándékozod őket azzal, hogy egyszercsaktól már soha többet nem mész" új embert nem vesznek fel, ha én elmegyek az én munkámat szétdobják és ők végzik majd. plusz pénz nélkül...


NAGY AJÁNDÉK LESZ UGYE?

júl. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!