Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől van hogy egy ember...

Az mitől van hogy egy ember nagyon egy életképtelen életre nem érdemes és egy nulla szánalmas szerencsétlen senki!?

Figyelt kérdés

Most nem magamat veszem alapul.

Általánosan, általában értem én ezt.

Elkényeztetéstől van hogy a szülei elrontották



júl. 8. 00:51
A kérdező szavazást indított:
Az elkényeztetéstől lehet valaki nulla szánalmas és szerencsétlen vagy nem!?
Neveltetésből is adódik adódhat az emberi életre való alkalmatlanság!?
Semmi köze nincs betegséghez sérüléshez veleszületett elváltozások hoz és rendellenességhez génhibákhoz!?
Pszichotraumák okozhatnak életképtelenséget!?
Szülői elhanyagolása ráhagyás!?
Aki tud azért normálisan rendesen barátságosan korrektül válaszolna az én kérdésemre!?
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, menj el pszichiáterhez, ezt most halál komolyan mondom!! Szedj gyógyszereket, ez már az ezredik ilyen kérdésed. Nem bántásból írom. Úgy látom komoly problémáid vannak.
júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a kérdéshez csatolt szavazást. Most mi van?

Amúgy nyilván valami nagyon félrement a személyiségfejlődése során az ilyen embernek.

júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
De téged valami trauma ért születésed pillanatában? Vagy miért teszel ki ilyen kérdéseket?
júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Rossz genetika.

Az agyban rossz a kémiai egyensúly, pl ami a, félelemérzetet befolyásolja.

Apró dolgokon is, szorong.


Rossz szülői minta, a szülő sem tudott megbirkózni a gondokkal, ezt viszi tovább a gyerek is.


Bántalmazás a társadalom részéről, valamiben nem voltál átlagos, így már gyerekkorodtól bántalmaztak ok nélkül.


Alacsony energiaszint, a sok szorongás miatt lefárad az alapvető dolgoktól is.

Így a komolyabb dolgok még nehezebben mennek.


Magas elvárások, a mai világ összetett bonyolult, nem elég írni, olvasni, mint 100 éve az életbenmaradáshoz.

Van, aki pl nem képes megtanulni egy idegen nyelven, ma viszont ez elvárt.

júl. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek hasonló embert, de ő szerintem simán, csak mindenhez buta. Egy sima rendelést nem tud átvenni, mert "elfelejti", hogy nincs elég pénze, meg akkor nincs is otthon. Stb. A legegyszerűbb dolgokat is elcseszi és kellemetlenséget okoz másoknak. Életemben először találkoztam ilyen emberrel és azon csodálkozom, hogy hogy tud így létezni.
júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoraban barmit csinalt azt mondtak ra hogy ez igy nem jo ez igy szar

Aztan felnott koraban mar nincs kedve semmit se csinalni

Minek csinaljon barmit is, ha akarmit csinal az ugy nem jo meg szar?!

júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van valamilyen alapbetegsége, vele született rendellenessége, ami így nyilvánul meg. Vagy nem fejlődött megfelelően az illető, vagy a személyisége valamilyen oknál fogva.

De olyan is lehet, hogy a szülei mindent megcsináltak helyette, így nem szerzett elég gyakorlatot, tapasztalatot, így mikor neki kéne bizonyos dolgokat megcsinálni, nem megy neki. Vagy mindig azt sulykolták belé, hogy béna, ügyetlen, nem ért semmihez sem, és olyan szinten beléivódott, hogy nem tud tőle elvonatkoztatni, vagy szorong miatta, aztán abból meg jönnek a botlások, hibák.

júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Kérdezővel komoly gondok lehetnek, mert már évek óta írogatja ki az ilyen és ehhez hasonló kérdéseit. Aztán persze senki segítségét nem fogadja el, csak ír és ír tovább.. Tudom, mert régóta Gyakori-tag vagyok. Ez már vagy a tizedik profilja, mindig más néven írta ki ezeket, csak mindegyik profilját tiltották. Én nem is értem az ilyet, mégis miért a Gyakori népétől várja a megoldást a problémáira? Ezzel csak még jobban belelovallja magát a depresszióba, ahelyett, hogy élné végre az életét..
júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nem tudja elni az eletet mert eletkeptelen
júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!