Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítségre lett volna szüksége...

Segítségre lett volna szükségem életemben még most is és meg nem halok addig is de apukámon kívül nem segít senki anyukám is csak alig inkább ők is hagytak kinlódni,szenvedni ez mér van!?

Figyelt kérdés

Nem tudom tök egyedül megoldani az életemben a bajokat gondokat és problémákat.

Kicsinek is inkább csak nevettek rajtam és ez húsz harminc év után sem változott semmit sem ma is a szülők vannak akik segítenek és támogatnak mindenki más meg leszar!!!

Hát támogatásra van szükségem nem megy minden egyedül amire szükségem van és biztosítania kell magamnak amire igényem és vágyam van.

Van hogy le kell mondani és stbk de azért ne mindenről kelljen??



júl. 17. 19:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Valami van itt a legelejétől én velem ami miatt nulla vagyok és peches,szánalmas és szerencsétlen.

Nem tudom ez egy autizmustól vagy személyiség zavaroktól van az orvosok is csak találgatnak azt tudják csinálni!!!

Ez nem csak trauma és emberi környezet a kiváltó ok az biztos.

júl. 17. 19:27
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Igen megértelek, mindenkinek támogatásra van szűksége csecsemőként, a bölcsiben, az oviban, egy ideig még a suliban is.

Majd felnő...

júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Keress egy barátot, barátnőt, aki támogat.
júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

"nem segít senki anyukám is csak alig inkább ők is hagytak kinlódni,szenvedni ez mér van!?"



Vannak szülők, akik nem képesek felelősséget vállalni, mert sosem nőttek/nőnek fel igazából.

júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De akkor meg minek szült meg minden apukámra marad?

Megszült egy beteg sérült gyenge gyereket.

Minek szült ezért meg!?

júl. 17. 19:44
 6/20 A kérdező kommentje:
Bele tudnék én mindenbe betegedni és belehalni ebbe az örökös nyűgbe és teherbe.
júl. 17. 19:45
 7/20 A kérdező kommentje:

Terhes volt ez az élet számomra legalábbis.

Mindig a stressz a feszélyezett feszült évtizedek a mindennapok!!!

Sohasem éreztem magamat jól a bőrömben.

júl. 17. 19:50
 8/20 A kérdező kommentje:
A rengeteg sok sírás bőgés és zokogás.
júl. 17. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:

"Minek szült meg?"


Ez egy jó kérdés... Kérdezd meg tőle.

júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hinni bizni magadban

A pénz altalában egy barát. Munkád legyen minel jobb fejlodj benne váltogasd alapozz.


A pénz legyen a cél. Az segíteni fog.

júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!