Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyunk áldozathibáztató...

Miért vagyunk áldozathibáztató nemzet?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy a kérdés ne merüljön ki a női bántalmazás témában, mert (bár tény hogy az is az), nem csak azon a téren van áldozathibáztatás.
júl. 11. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

#50


Sehogy sem jó, amit írsz.


1. Ez nem az én érzelmi intelligenciám (ha az enyém lenne, nem írnám le, mert akkor kb. a magam ellensége lennék. Tudod: logika)


2. Ez meg eleve nem érzelmi intelligencia, hanem érdek hozzáállás. Nem ugyanaz. Ha érzelmi intelligenciából adódna ez, akkor akkor sem fájna az ilyennek, ha ő ennek a szenvedő alanya.


Mellesleg ha magadra ismertél ezekből, és fájt az igazság (amit le sem tagadhatnál a hozzáállásod, ne engem szidj, hanem gondolkozz el magadon!

júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

#45/46/47


Nem tudom mennyi idős vagy, sőt nem is érdekel (bár tippem az lenne, az irományaidból, de ha leírnám csak a hiúságodat legyezgetném valószínűleg, mert mindenki szereti ha sokkal fiatalabbnak nézik, mint amennyi, még akkor is, ha nem külsőleg érteném), de nem tanultad meg hogy férfiakkal nem játszadozunk? Vagy azért imádod őket, mert lehet velük játszadozni? Az a jó akivel lehet, és az a rossz, akivel nem? ;)

júl. 12. 14:55
 53/68 Darcy_Raven ***** válasza:
Drága Kérdező, az utolsó kommentedet elolvastam. :) Nem ismersz, félreértesz édes. Én maszkulinista és feminista is vagyok egyben. Imádom a maszkulinitást és a nőiességet is. Kiegészítők egymást és mind kettő remek tulajdonságokkal rendelkezik. Nem játszok a férfiakkal, maximum az ágyban, ha érted mire célzok 😍 Azért szeretem a jókat mert fontos tagjai a társadalomnak, maszkulinok, erősek, és szerethetőek. A rosszakat azért szeretem mert azokat akiket nehéz szeretni van a legnagyobb szükségük a szeretetre. Rosszakkal viszont nem játszom, rossz alatt azokat értem akik erőszakolnak, ölnek, bántalmaznak, őket nehéz lenne szeretni. Mit mondtam, a kulcs a megelőzés. Nem támogatom a tetteiket és nem mentegetem őket de oka van annak hogy ilyenné váltak. Ez kontroverzális vélemény, de tegyük fel hogy egy olyan fiú mint Kip Kinkel aki súlyosan beteg mentálisan, bántják az iskolában, és senki sem segít neki. Egyszer eldurran az agya és fegyvert ragad. Kriminálpszichológiát akarok tanulni amivel segíthetetek az ilyen tragédiákat megelőzni. Ha kezelték volna a betegségeit, nem vettek volna neki fegyvert és nem bántották volna nem történt volna meg. Senki sem születik gyilkosnak. Én egy jobb világot akarok teremteni ahol minden embertársunk legyen férfi vagy nő jól érzi magát:)
júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Tyű van itt 0% rendesen. :D


De ilyen az amikor ellentmondás van, és írásban. :D

Pont hogy én vagyok az, aki a problémára koncentrál, és pont hogy nem én vittem át női áldozat témába a témát, és rám vetíted ki. Tehát játszmázol. :D Na meg először az, hogy minden femináciról a férfiak viselkedése tehet, most meg hirtelen ez a férfiak megértése.... :D Nem csodálom hogy lenulláztak. :D


Olyan videó nem létezik, ahol a férfiak arról beszélnek a TikTokon, hogy milyen szemetek a nők, és megcsalták. Hát bántanák az ilyet az utcán, hogy hogy beszél a nőkről. Az is ellentmondás, hogy ilyeneket nézel és ilyenek tetszenek. :)


Értem mire célzol, de nem fogta meg az érdeklődésemet.

júl. 12. 22:19
 55/68 Darcy_Raven ***** válasza:
Amit most írtál azt nem olvasom el. Nem vagy nyitott az én álláspontomra, nem értelmezed. Meddő vita, nem pazarlom rád az időmet. Megyek kiszívom a pasim nyakát. 😍
júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Fordítok.


Rávilágítottam az ellentmondásra, nem tudsz mit mondani, angolosan távozol.


Nem akarok bele szólni, de ha a nyakát szívod ki, azzal csak kitolnál vele, főleg így nyáron, amikor sállal sem tudja eltakarni. :D

júl. 13. 00:58
 57/68 Darcy_Raven ***** válasza:
És még mindig nem olvasom el. Úgyhogy ne válaszolj. Fölösleges. See you in Disneyland
júl. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Akkor miért reagálsz Vámpírka? :D
júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:

"Nem támogatom a tetteiket és nem mentegetem őket de oka van annak hogy ilyenné váltak."


Nekem akkor viszont reagálhatnál arra, hogy annak meg mi lehet az oka, hogy a férfiak ilyenné váltak? Érdekelne az úgymond álláspontod.

júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Vámpírka! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Kész. :D


A Disneylandot kihagyom köszi. A Disney csak a 90-es évek végéig volt jó.

júl. 13. 11:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!