Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyunk áldozathibáztató...

Miért vagyunk áldozathibáztató nemzet?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, hogy a kérdés ne merüljön ki a női bántalmazás témában, mert (bár tény hogy az is az), nem csak azon a téren van áldozathibáztatás.
júl. 11. 09:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 Darcy_Raven ***** válasza:
Nem vagyok troll, csak neked minden trollkodás amit nem akarsz megérteni. Ha azt akarod hogy érdemben válaszoljak akkor fejtsd ki milyen áldozathibáztatásra gondolsz. Mert eddig csak nők elleni erőszak kontextusba láttam:) köszi
júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

Attól nem leszel intelligensebb, hogy kiírsz pár angol szót.


Az sem vall túl nagy intelligenciára, hogy nem akarod értelmezni amit más ír, de részletekre reagálsz belőle, ami aztán tök más mondandót ad az egésznek, mint amiről szól. Troll vagy, de még legjobb esetben is dilettáns vitapartner.

júl. 11. 11:45
 23/68 Darcy_Raven ***** válasza:
Ki mondta hogy az intelligenciámat akarom fitkotatni? Nem tudom mi a magyar megfelelője annak hogy I'm matching your energy. Azt jelenti hogy ugyanolyan energiát sugárzok mint amit te. Mert annak hogy te azt állítod hogy mi gropingolást akarunk, hoppá, te is használsz angol szavakat, annak a női megfelelője a nyakas példa. Körülbelül. Azt írtad hogy a nők azt akarják hogy gropingolják őket, és én erre a részletre reagáltam mert okos ember ilyet nem ír. És ugyanazzal a stílusban írtam rá valamit hátha elgondolkodsz. Mit jelent az hogy troll? Inkább a dilettánst választom de te is az vagy. Ha a lányodat akarnák gropingolni te is így látnád. Mi is valakinek a lányai vagyunk, meg emberek úgy általában
júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

Ekkora ferdítést, hogy azt állítom hogy gropingolást akartok. :D Uhh. Hát nem csodálom hogy nem fitoktatsz intelligenciát. Ami nincs. :D


És hogy a férfi nyak ugyanaz mint a női intim testrész ááááááá. Anatómiából egyes. :D Ne menj szerintem orvosnak! :D


Ha ismered a lányomat, bemutathatnál neki, mert én nem tudok róla, hogy lenne lányom. :D Bár előre sajnálom ha ilyenekkel barátkozik mint te.

júl. 11. 11:54
 25/68 Darcy_Raven ***** válasza:
"white knight", femináci, a nők akarják hogy zaklassák őket stb.. Ezek mind incel dumák. Úgyhogy nyilván ezeket ragadtam ki mert ez olyan módon zavar hogy erre akarok először kitérni. Te se értelmezed amit én közvetíteni akarok úgyhogy azt ítéled el bennem ami benned is megvan. Matching the energy. Nézd meg a statisztikákat, iszonyat ritka hogy egy nő meggyanúsított egy férfit hamisan. Ezt sokszor azok emlegetik akiknél bűzlik valami.
júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Anyám, ezt a buta femin@cit. Azt sem tudja mit jelent a "white knight" és az incel. :D De mivel tisztelem a női nemet, így nem foglak olyan kínos helyzetbe hozni, hogy megkérdezem tőled, hogy mit jelentenek ezek a szavak.


Mondjuk szerintem a white knight az értelmezhető abban a hozzászólásomban, amiből megemlítettem, de ha ezek után kihozod belőle hogy zaklatóak a "white knightok". :D Erre mondják azt, hogy "aki nem érti, annak hiába magyarázzák, aki nem akarja érteni, annak meg felesleges elmagyaráznil." Mint jelen esetben.


Amúgy meg... Ha lenne lányom és azt mondaná hogy utazott a buszon és egy ronda csávó 2 mp-nél tovább nézett rá, és hogy ez mekkora groping, én elmagyaráznám neki, türelmesen, udvariasan, nem lekezelően és nem személyeskedve elmagyaráznám neki, hogy mit jelent a groping. Ennyi.

júl. 11. 12:05
 27/68 Darcy_Raven ***** válasza:

Na kibújt a szög a zsákból. :D nincsenek érveid úgyhogy személyeskedsz. Akkor játszuk így.

Te azt írtad hogy a nők azért öltöznek kihívó an mert gropingolás érzetét kelti. Ferdítettem rajta, de amit írtál az butaság.

A fétis az nem az anatómiáról szól, nem figyeltél? Nem te döntöd el hogy mehetek e orvosnak, látom a lényeget nem tudod felfogni. Attól hogy egy nőt vonzónak tart valaki nincs joga gropingolni,ahogy nekem sincs jogom egy férfit zaklatni csak mert vonzó a nyaka. Így már érted?

A lányos példa egy példa volt.

Akkor úgy írom hogyha lenne lányod akkor megértenéd. Így már érted vagy kínaiul írjam? :)

júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

A hármas hozzászólásod még ért valamit, de a többi...


Úgy kezdtem a mondatot én is, hogy "ha lenne lányom". Nem úgy, hogy a "lányomnak elmagyaráznám". Értelmezés. :D


Sajnos ezt nem én döntöm el, hogy mehetsz e orvosnak vagy nem. Én csak azt dönthetem el, hogy aggódok e a pácienseidért vagy nem.

júl. 11. 12:09
 29/68 Darcy_Raven ***** válasza:
"Anyám ezt a buta femináci" nem vagyok se buta se femináci. :) te viszont egy buta szexista vagy mert feminácinak tartasz amiért egyenlően kezelem a férfiakat és a nőket. Egy fordított világban ahol az lenne gyakori hogy nők zaklatnak pasikat maszkulinista náci lenne az aki célhoz egy olyan példát mint amit én. :) nem tetszik a görbe tükör, akkor magadra vess, te egyértelműen nem érzed egyenragúnak a két fajta zaklatást. A többit el se olvasom mert ritik hogy csak személyeskedsz. Te nem tisztelsz úgyhogy én se tisztellek meg az időmmel.
júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

Ez innentől idáig felesleges volt:


("Anyám ezt a buta femináci" nem vagyok se buta se femináci. :) te viszont egy buta szexista vagy mert feminácinak tartasz amiért egyenlően kezelem a férfiakat és a nőket. Egy fordított világban ahol az lenne gyakori hogy nők zaklatnak pasikat maszkulinista náci lenne az aki célhoz egy olyan példát mint amit én. :) nem tetszik a görbe tükör, akkor magadra vess, te egyértelműen nem érzed egyenragúnak a két fajta zaklatást. A többit el se olvasom mert ritik hogy csak személyeskedsz. Te nem tisztelsz úgyhogy én se tisztellek meg az időmmel.)

júl. 11. 12:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!