Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álltatok azokhoz az...

Hogyan álltatok azokhoz az osztálytársaitokhoz, akik állandóan betegek voltak, és rengeteget hiányoztak?

Figyelt kérdés

Éreztétek, hogy ez már inkább a kummantás/lógás kategória, vagy csak én voltam stréber?

Ráadásul beteg is alig voltam.


jún. 28. 20:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Jól tették a főnökök és a munkatársak, hogy köcsögök voltak vele."

Azért lógott el, mert köcsögök voltak vele. Előbb voltak köcsögök, és utána csinálta ő is ezt. Ezt gondolom nehéz felfogni nektek...

Jó szopást a melóhelyen srácok. Ezért haragudtok ennyire arra, aki lóg, mert az jól él, boldog, ti meg nem.

jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
30%

"Azért lógott el, mert köcsögök voltak vele."


Azért voltak köcsögök a kis lúzerrel, mert ellógott. Tudod, ha valakivel mindenki szemét, annak bizony oka van minden esetben.

Az ilyenek pedig azért lógnak el a melóhelyről, mert olyan boldogtalanok, hogy még dolgozni sem hajlandóak a bánatuk miatt. Remélem, hogy ez így is fog maradni az ő esetükben.

jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Azért voltak köcsögök a kis lúzerrel, mert ellógott"

Tehát nem értetted az idősíkot.

Egyszerűsítem hogy sikerüljön... :D

- Köcsögök vele az emberek <- ez történt előbb.

- Ellógott utolsó napokon, amikor úgy döntött, felmond, és jobb életet kezd, jobb közösséggel. Az ellógás pedig egy teljesen legális, törvényes, emberi, normális dolog, és semmi közöd hozzá, más miért "lóg" el, mit csinál az életével.


Remélem most sikerült...


"mert olyan boldogtalanok, hogy még dolgozni sem hajlandóak a bánatuk miatt"

Én ismertem őt. Mit "ilyenek"? Begyűjtötte a pénzt, és lépett jobb melóhelyre. Te érted, hogy nem látsz bele online más életébe? XD

jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Amúgy utolsó hónapban én is "ellógtam" = úgy döntöttem, nem megyek, törvényesen, és leléptem utána. Most 2x annyit fizető melóhelyem van, ami ezerszer jobb. Jó szopást nektek!
jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Az ellógás pedig egy teljesen legális, törvényes, emberi, normális dolog, és semmi közöd hozzá, más miért "lóg" el, mit csinál az életével."


A táppénzcsalást konkrétan bünteti a törvény. Örülhet a kis lúzer ismerősöd, hogy nem csukták le (még).

Ilyen "munkamorállal" pedig tényleg megérdemelte a kártékony féreg, hogy jól megsz.passák a kollégái. Egy idő után mindenki megkapja azt valakiktől, amit érdemel. ;)

jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Nem táppénzcsalás. Hanem nem érezte magát egészségügyileg jól.

Jó szar filozófiád van. De mindegy, sztem ti úgy szoptok a melóhelyen mint az állat, és utáljátok, hogy másnak fasza az élete.

jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy holnap meló. Készüljetek! És reménykedjetek, hogy a munkatársatok be fog menni, különben megszopjátok, ha nem. :D
jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

De, pontosan ezt nevezik táppénzcsalásnak. Amúgy meg biztos "fasza" élete lehet egy olyan munkakerülő selejtnek, aki állítólag hónapokat betegeskedik. XDD

Részemről ennyi volt, te nyugodtan szopjál csak a magadhoz hasonlóak között a "szuper" új munkahelyeden. ;)

jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"És reménykedjetek, hogy a munkatársatok be fog menni, különben megszopjátok, ha nem."


Be fog jönni, mert különben repül. Így járt, ez egy normális munkahely. ;)

jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Be fog jönni, mert különben repül. Így járt, ez egy normális munkahely. ;)"

Betegszabadságtól repül valaki? Jó élvezetet neked ehhez a helyhez XD szopacs


"szopjál csak a magadhoz hasonlóak között a "szuper" új munkahelyeden. ;)"

Én nem szopok, új melóhelyen vagyok azóta.. És nagyon imádom. Szóval én direkt többet is dolgozok, szóval a ti mércétek szerint is iszonyú király vagyok, ha a munkáról van szó.


"Amúgy meg biztos "fasza" élete lehet egy olyan munkakerülő selejtnek, aki állítólag hónapokat betegeskedik"

Munkakerülő selejt XD boomer, menjen a meló, lassan alvás mert holnap korán kelünk!!


"De, pontosan ezt nevezik táppénzcsalásnak"

Azt, ha valaki egészségügyileg nem érzi jól magát?


Srácok, amúgy igazatok van. Irány be a munkába bármi áron!!!! Éljen a főnök, éljen a melóhely!! :D tetszik is ez a gondolkodásmód!

jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!