Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges e állandóan boldogn...

Lehetséges e állandóan boldognak lenni? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
máj. 29. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Érzelmek, állapotok jönnek, mennek. A boldogság sem olyan hogy egyszer eléred és akkor mindörökké az vagy, és kész.
máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan ember, aki mindig boldog, de egy általános boldog állapotot el lehet érni. Igazából annyi a titka, hogy örülj mindennek, amid van és mindig dolgozz azon, hogy elérj mindent, ami boldoggá tesz.
máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
59%
Mi az a boldogság?!
máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem az.
máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha elég sokat cirógatod a jancsikát... Bocsánat.. xDDD
máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert ez egy mérleg. A folyamatos boldogságot meg lehet szokni és átmegy apátiába, nem leszel boldog, unatkozni fogsz. A rossz dolgok érzékeltetik veled, hogy amikor nincsenek, akkor jól érzed magad. De nem kell nagy dolgokra gondolni, mint hatalmas traumák, természetesen ahhoz, hogy boldog legyél, nem kell, hogy tragédiák történjenek néha, ezek a rossz dolgok lehetnek tök egyszerű hétköznapi apróságok is. A lényeg, hogy ahhoz, hogy egy érzelmet meg tudj élni, néha érezned kell máshogy is magadat.
máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem rontja el vki, addig en tudok az lenni.


Pl a párjapcsolataimban végig boldog vagyok hosszu éveken át akár halálig is. Es csak akkor nem vagyok már boldog, amikor a másik tesz róla hogy ne is legyek az.

máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetséges. Az agy úgy van kitalálva hogy adaptálódik a kondíciókhoz ilyen téren. Képzeld el, ha nem tenné akkor valami boldogságot kiváltó gyenge kemikália képes lett volna az evolúció során vagy akár ma is egyszerűen arra rábírni hogy csak boldogan feküdj és magadról se gondoskodj, mert a boldogságérzet azt mondja minden rendben.
máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
#7 ez hogy lehetséges? Én egy kapcsolatomban sem voltam tartósan boldog, csak egyedül😆
máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
69%
Én azt vettem észre hogy azok az emberek akik valamilyen szellemi fogyatékosságban szenvednek, vagy autisták, nekik folyamatosan jó kedvük van.. szóval szerintem lehetséges
máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!