Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges e állandóan boldogn...

Lehetséges e állandóan boldognak lenni? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
máj. 29. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Az élet olyan, mint a diagram: 1* fennt, 1* lent, 1* alapállapotban marad a zember.
máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, lehetséges. Nagyon sok olyan ember van, aki mindig boldog.
máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%

Nincs olyan hogy boldogság. Jókedv az van de csak pillanatnyi elmúlik hamar. Nem arra lettünk teremtve hogy boldogok legyünk.

De persze sok minden van ami az agyunkban lévő "boldogság" hormonokat a csúcsra viszi viszont ezek sem tartanak oly sokáig.

máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha jó kapcsolata van az embernek, jó munkahelye elégedett, az életével alapvetően lehet boldog, de vannak olyan pillanatok amikor nem érezzük magunkat annak, ha megbántanak, ha felidegesítenek, ha valami hülyeség jön közbe, igazságtalanság, valami nem jön össze, haláleset bármi. Szerintem a folytonos boldogság érzése nincs. Én inkább így tudnám elképzelni.
máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De. A boldogság nem egy érzés hanem egy állapot. Te döntöd el hogy milyen állapotba helyezed el magad. Én régen rendkívül depressziós voltam, aztán rájöttem ha máshogy állok hozzá a dolgokhoz akkor minden jobb lesz. Neked is sok sikert kívánok
aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 de ez akkor sem jelenti azt, hogy az élet minden egyes percében boldog és jókedvű vagy. Mindenkinek lehet rossz napja, érheti stressz, gyász, szakítás, sikertelenség, senki nem folyamatosan boldog. Ha valaki az idő 70%-ában boldog és elégedett tud lenni, az már egy szerencsés ember.
aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 így igaz, de ha boldog vagy állapotilag, pozitívan gondolkodsz akkor azokból a mélyebb völgyekből is könnyebben kijutsz, higyj nekem
aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!