Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álltatok azokhoz az...

Hogyan álltatok azokhoz az osztálytársaitokhoz, akik állandóan betegek voltak, és rengeteget hiányoztak?

Figyelt kérdés

Éreztétek, hogy ez már inkább a kummantás/lógás kategória, vagy csak én voltam stréber?

Ráadásul beteg is alig voltam.


jún. 28. 20:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem foglalkoztam a mások hiányzásaival. Pont elég tartalmas volt az életem ahhoz, hogy ne legyen szükség arra, hogy az ürességet és magányt kitöltendő más emberek dolgába üssem az orromat.
jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Akiről tudtam, hogy tényleg súlyos beteg, azt sajnáltam.
jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Mi kinéztük magunk közül az iskolakerülőket.
jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%
Örültem neki, minél kevesebben legyenek bent, és én is minél többet próbáltam lógni. A suli szar, szarok a tanárok, szar a lecke, a többiekkel is szart volt lenni. Imádtam lógni, és jó dolgokkal tölteni az időt, amikből tényleg tanultam és fejlődött a személyiségem.
jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként mi van akkor, ha valaki lóg? Neked rosszabb? Nehezebb az életed? Te végzed el a feladatát ugyanannyi pénzért? Kicsit mintha gondod lenne az ilyesmikkel, hogy nem szabad lógni, közben persze ezer dolog lehet a háttérben, és nincs is rád rossz hatással, ha valaki nem a padjában ül.
jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Én ilyen lógos voltam, már szinte meglepte őket ha bentt vagyok.
jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Semlegesen. Magasról tettem mások hiányzására.
jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Látom, akit nem érdekelt az mind le lett pontozva. Engem sosem érdekelt ki hiányzik és miért. Az ő dolga. Na lehet lepontozni gyökerek.
jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%
Tudtam róluk, hogy semmire nem fogják vinni az életben és így is lett. Meg is érdemelték mind.
jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

tény, hogy nem hiányzott a kummantó -> de nem is parázott annyit, kihívják-e felelni, hiszen nem járt be, nem felelt annyit


amúgy ezt rég elengedtem, csak most munkában ugyanez van, betegség miatt hiányzás, és olyankor minden munka ránk van lőcsölve, de rejtély, mi baja lehet, tényleg azt képzelem, hogy mindenki kórházban fekszik és még a telefonját sem tudja felemelni, aztán lehet hogy otthon filmezik

jún. 28. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!